Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Valakinek van tapasztalata az...

Jannuss kérdése:

Valakinek van tapasztalata az Etihad Airways légitársaságról?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ezzel utaznánk Ázsia egyik legmeszebbi pontjára, sajnos 2 átszálással. A buta kérdésért előre is elnézést, nem ismerem ezt a légitársaságot. Megbízható, egy szinten van mint pl. Swiss, Lufthansa, Finnair...stb? Nem fapados társaság ez? Üdv!

2013. ápr. 18. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó - és nem diszkont - légitársaság, korszerű gépekkel, nem lesz velük gond. Itt olvashatsz róluk:

[link]


Legközelebb nézd meg a Qatar Airways-t is. Elsőrangú légitársaság, hatalmas ütemben fejlődik, többször utaztam velük, nekem nagyon szimpatikusak, jók a gépeik, remek a kiszolgálás, és sokfelé repülnek Ázsziában. Közvetlen járatuk van Bp-ről Dohába...

2013. ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi. Én is igy gondoltam. A Quatar Airlines-al az a baj hogy amig az Etihad-nál 150.000Ft egy jegy egy útra, addig ez 200.000Ft a Quatar-al:-( Megéri az az 50eFt plust. Kényelem, kiszolgálás, étel, ital? És ez ugye turista, nem is biznisz. Az horror ár nekem.
2013. ápr. 18. 13:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi éri meg neked, ezt neked kell tudnod. Az Etihad is el fog vinni at uticélodhoz, és alighanem ez a lényeg itt. Ha olcsóbb, akkor azzal kell menni. Nincsenek előítéleteim a légitársaságokkal kapcsolatban, sokfélével utaztam már (ázsiaiakkal, afrikaiakkal is), alapvetően mindegyikkel elégedett voltam, eddig még mindegyik leszállított a célállomásra... Mondjuk Ryanairrel még nem mentem, hallottam hogy az elég gáz, de az Etihad nem az a kategória.
2013. ápr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Etihad az fasza, premium tarsasag.

Szerintem Swiss-t lazan veri, ok nem tetszettek nekem.

2013. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Etihad benne van a top10 legjobb légitársaságban világszerte. Én nagyon elégedett voltam velük.
2013. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Etihad szerintem egy nagyon jó légitársaság. Rengeteg légitársasággal utaztam már, de eddig a legjobb a Delta, a KLM, a Swiss, az Etihad és a Lufthansa voltak. Az Austrian sem rossz mondjuk. Én már sky priority member vagyok az Etihadnál is, úgyhogy nekem mindig vannak kedvezmények, extrák, de úgy egészében mindennel elégedett voltam.
2013. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A Qatar Airways nagyon jó légitársaság.

Bár én még csak Germanwings-szel utaztam, de sok jót hallottam a Qatar-ról is,

2013. dec. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!