Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogy tudok legolcsóbban...

Hogy tudok legolcsóbban eljutni Atyaruba (Kazahsztánba)?

Figyelt kérdés

nemérdekelnek az olyan válaszok hogy "a google a barátod" stb stb...

Ja é amugy nemérdekel ha többnapot is kel utazni csak olcsó legyen de azért ne séta..... :)



2013. jún. 25. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Teve, nem?:D
2013. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondom értelmes válaszokat xdd de ötletnek ezsem rossz majd ráakasztom a nyakára aborondot egyből aztán veszek neki egy kis mekis kolat a sivatag közepén -_-
2013. jún. 25. 23:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor zsipóval:D ott keleten úgyis olcsó a benzin..ja amúgy most kezdek kapcsolnki,itthonról akarsz eljutni oda..repülő,busz..innen-oda az autó drága mulatság.
2013. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én válaszolok értelmesen, márcsak azért is, mert idén nyáron én is megyek Kazahsztánba. A legolcsóbb, de még megbízható eljutási mód egyértelműen a vonat. Moszkvából van közvetlen vonat Atyrauba (merthogy helyesen ez a neve). 2 járat van, egyik a Moszkva-Dushanbe, a másik a Moszkva - Hudjand, egyik sem jár túl sűrün, de heti 3-szor azért van vonat. A Moszkva-Dushanbe járat a legsűrűbb, ez minden héten szerdán és szombaton indul Moszkvából 12:08-kor, és két éjszakábal később reggel 7:55-kor ér Atyrauba. Erre az útra a jegy 4548 rubelbe kerül, ami kb. 30000Ft. Moszkváig egy nagyjából 25000Ft-ból lehet eljutni, a következő módon. Budapestről reggeli vonattal (5:03-kor indul) elmész Záhonyig, ez kb 5300Ft.Záhonyból kishatárforgalmi vonattal átmész Csapra, ami kb. egy ezresbe kerül. Csapról Kijevbe koradélután indul a vonat, amire egy jegy úgy nagyjából 3000Ft, de persze innen már minden függ az aktuális árfolyamoktól (tehát eddig kb. 10000Ft-nál tartunk). Ezzel a vonattal másnap reggelre Kijevben is vagy, Kijevből meg rengeteg vonat van Moszkvába, az olcsóbbakra egy jegy 15000Ft-ba kerül. Ha késő-délután indulsz, akkor másnap reggelre Moszkvában vagy, és van időd kényelmesen átmenni a másik pályaudvarra (a Kijevi vonat a Kijevszkij pályaudvarra érkezik, a Dushanbei vonat pedig a Kazanszkijról indul). Ehhez az úthoz még szükséged lesz ugye egy orosz tranzitvízumra, ami kb. 11000Ft, így végül irányonként 65000Ft-ból megvagy, ami oda-vissza 130000Ft. Most megnéztem, a legolcsóbb Budapest-Atirau repjegy az 224000Ft, szóval ha nem is a fele, de sokkal beljebb vagy, ráadásul sokkal kényelmesebben tudsz így utazni. Remélem tudtam segíteni.

2013. jún. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az utolsónak pont erre voltam kivancsi amit o irt :) megy a zöld kéz
2013. jún. 26. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!