Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ha Japánba utatok, és ott...

Ha Japánba utatok, és ott vásárolok, akkor kell vámot fizetnem hazajövetelkor? Ha igen, hogy megy ez a reptéren?

Figyelt kérdés
nem nagy dolgokra gondoltam, de mondjuk ilyen 100-200ezer forint értékben apróságokat. pl CD, újság, ruha, ilyesmik
2013. dec. 21. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én DVD-ket, könyveket és édességeket hoztam haza, a feladott poggyászban volt mindegyik, a kutya sem törődött vele, hogy mi van benne :) Persze, nyilván átvilágították, de ha nem ezer karton cigarettát meg egy feldarabolt japán lányt szállítasz, akkor nem lesz gond :P
2013. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:D rendben, köszi :)

hát, a feldarabolt japán lány helyett egy egészben lévő japán srácot szívesebben belerejtenék :D

2013. dec. 22. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor jó nagy bőröndöt vigyél, és beszéld meg vele, hogy lehetőleg ne törje össze a CD-ket az egynapos út alatt :D
2013. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ne hózzá át marihónaját és semmi gond
2013. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!