Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyi költőpénzt vigyünk...

Mennyi költőpénzt vigyünk phuketre?

Figyelt kérdés
A párommal utaznánk februárba phuket szigetére. 12napot lennénk ott. Amik be vannak tervezve egy nap autóbérlés, 1-2 fakultatív program, 1-2 nap éjszakai mulatozás. Ennek fényében, ha valakinek van tapasztalata vagy ötlete kb. mennyi költőpénzt javasol?

2014. jan. 3. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a párommal nászúton Thaiföldön, Samuin voltunk 12 napot. Amiket írtál arra a saját tapasztalatunk alapján szerintem kb. 100 000 Ft amiből ki lehet hozni. A biztonság kedvéért azért nem csak ennyit vinnék magammal...
2014. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minimum a duplája kellene + biztonsági tartalék. Persze mindez előre átváltva amerikai dollárba.
2014. jan. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen én is azt mondom inkább 150e-200e Ft körül legyen biztos ami biztos. Phuket az olcsóbb szigetek közé tartozik, de azért jó ha van tartalék is. Érdemes utasbiztosítást is kötni. Ha szállás kellene kedvező árakon, üzenj privátban lehet tudok segíteni..
2014. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Phuketet az utóbbi években sajnos elözönlötték az oroszok és ez mindenhol az árak emelkedésével jár, mert a bőrük alatt is pénz van és nem alkudoznak. Én személy szerint jó messzire elkerülöm őket, ha lehet. Phuket DRÁGA. Taxismaffia. tuktuk-maffia, iszonyú pénzekért fuvaroznak köpésnyi távolságokra, nehéz egy olcsó éttermet találni a felkapott részeken. Inkább motort béreljetek, olcsóbb és könnyebb vele jönni-menni.

6 éves tapasztalatból mondom, Phuketet jobb elkerülni, akkor már inkáb a Balaton.

Koh Samui, Koh Phangan, Koh Tao, Ko Lipe megéri az utazást.

2014. jan. 16. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!