Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Utazott valaki Dubai-on...

Utazott valaki Dubai-on keresztül vízum nélkül? Ugyanarról a reptérről utazok tovább pár órán belül, de csak oda szóló jegyem van. Oda wizzairrel megyek, majd Dubaiból egy másik légitársasággal Colombóba. Muszáj ebben az esetben is vízumot venni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 15:18
 1/10 anonim válasza:
49%
Ha nem hagyod el a repteret, illetve a tranzitvárót, akkor nem kell.
2014. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
ha nem hagyod el a repteret akkor nem kell, ez minden országban igy van.
2014. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Melyik légitársasággal repülsz Colomboba?
2014. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Ahogy előttem írták, nem kell, de én a helyedben jobban aggódnék azért, hogy beengednek-e a sri lankaiak, ha nincs visszaútra szóló jegyed (és mellé mondjuk bevándorlóvízumod vagy helyi állampolgárságod)...
2014. febr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Én meg inkább azért aggódnék, hogy biztos ugyanarról a reptérről indul-e a géped, ahova érkezel? A Wizz Air az Al Maktoum (Dubai World Central) repülőtérre érkezik, viszont tudtommal onnan nincs járat Sri Lankára, csak a Dubai nemzetközi repülőtérről, ami potom 50km-rel odébb van.. Akkor pedig már kelleni fog a vízum és aggódhatsz amiatt is, hogy nem késed-e le a sri lankai járatot.
2014. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a biztató hozzászólásokat, de a kérdés arra vonatkozik, hogy van-e olyan aki konkrétan így utazott. mert külügy honlapján azt írják "A vízummal nem rendelkező magyar állampolgárokat a légitársaságok nem veszik fel az Emírségekbe induló járataikra." illetve "mindenképpen kell vizum, a Wizz Air járatokra nem is lehet felszállni érvényes vizum nélkül" BUDPORT. egyébként DWC-re érkezik igen, onnan megy flydubai és quatar is sri lankára sri lankai vízummal nem lesz baj.

nekem is furcsa, h nem lehet ezért kérdezem: utazott már valaki így vízum nélkül?

2014. febr. 5. 11:50
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem hagyod el a repteret, nem kell vízum.
2014. febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kedves hetedik, végigolvastad az előző hozzászólásom vagy csak reflexből írsz?
2014. febr. 14. 01:04
 9/10 anonim ***** válasza:
ha marcius 22 utan mesz akkor nem kell vizum
2014. márc. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

igen, éljen!

(pontosabban helyben adnak és ingyenes, ami hónapra szól)

2014. ápr. 25. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!