Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Isztambul - Teherán vonatutazá...

Isztambul - Teherán vonatutazás megéri?

Figyelt kérdés
Teheránba szeretnék menni, a kérdéses időpontra Isztambulig van is WizzAir 10 ezerért, ahonnan újabb 10 ezer a jegy Teheránba. A htáron tudok vízumot venni, nem?
2014. máj. 9. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Megérni biztos megéri, nagyon hangulatos hosszú távra vonattal utazni.


Iráni vízumot, csak akkor tudsz venni a határon, ha repülővel érkezel Teheránba. Ha vonattal érkezel a határhoz, akkor előre kell vízumot szerezni a budapesti iráni követségen.

2014. máj. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az előző is írta, szárazföldi határon nem adnak vízumot, oda előre rendelkezned kell vele. Ne aggódj, nem egy vészes dolog Budapesten beszerezni a vízumot, én kétszer intéztem, mind kétszer simán ment. A vonatút biztos nagy élmény, én is szívesen megcsináltam volna, csak én másfele mentem annak idején, amerre csak busz járt.
2014. máj. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy ha már az Isztambul-Teherán utat láthatóan kalandnak veszed, akkor nyugodtan kezdheted az egészet Budapestről is vonattal. Belgrádban vagy Bukarestben, és Isztambulban kell átszállni. Az út nagy részét fedezi egy Balkan Flexipass (Szerbiától Törökországig érvényes) és 26 év alatt 53 euró, afelett pedig 88, 5 napra. [link]
2014. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!