Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mi a véleményetek Törökországról?

Mi a véleményetek Törökországról?

Figyelt kérdés
2010-ben kifogok menni Törökországba. Mi a véleményetek? Voltatok már? Hogy éreztétek magatokat? Mi tetszett a legjobban?
2009. dec. 28. 20:40
 1/9 anonim válasza:
100%
Mi idén voltunk nyaralni. Nagyon jól éreztük magunkat, csak egy baj volt, nagyon meleg volt augusztus elején. A tenger csodálatos volt. Kicsit féltem a törököktől, de semmi gond nem volt, barátságosak voltak, segítőkészek, érdekesek. Remélem mielőbb ismét mehetünk.
2009. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Törökországgal nincs baj, szép hely, jó hely. De a török emberektől mentsen meg az isten...
2009. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Én még nem voltam, de szívesen elmennék.
2009. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jó hely! szép is, a tenger is jó :P meg volunk jó sok hajóúton, szép volt! A török emberek nagyon jó fejek, néha icipicit idegesítőek (bazárban 2 percenként előugrik valaki hogy vegyél ezt meg azt :) )


nagyon jól éreztem magam, és a hajóutak tetszettek a legjobban :)

2009. dec. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát én nem félek a török emberektől mert amúgy alapból török emberekkel mennék, barátnőmmel és családjával :)) köszönöm a kommenteket!
2009. dec. 29. 11:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Vigyázz magadra, nehogy elvigyen a török)))

[link]

2010. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Én úgy nem bírom őket...igaz nem ismerem egy török embert sem, de nekem nagyon ellenszenvesnek tűnnek...az ország még jó is :)
2010. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Az én volt vőlegényem török, tehát voltam ott sokszor. Gyönyörű ország, az ételei nagyon finomak és olyan hangulata van,amit nem tudok körülírni. Én mindig fantasztikusan éreztem magam.

A magyarokat nagyon szeretik, rokonoknak tartják őket, szóval...:)

Arra azért ügyelni kell, hogy ha nem kifejezetten túrista-övezetben jársz ne nagyon viselj kihívó ruhát, miniszoknyát, ilyeneket mert nagyon meg fognak bámulni és nem a jobb értelemben. Ja és ha mecsetbe szeretnétek bemenni, ott pláne ne.

De hát ha törökökkel mentek, akkor ők majd biztos elmondják ezeket :)

2010. márc. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
érdekelne krimlből törökbe komp. Bringával mennék esetleg árak, utak milyenek a fekete tenger partján, Boszporuszon át tudok e bringázni?
2010. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!