Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Lehet-e Japánban magyar...

Lehet-e Japánban magyar rendszámos autóval közlekedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! nem tudja valaki, hogy lehet-e Japánban magyar rendszámos autót használni. Azt már sikerült megtudnom, hogyan lehetne odáig autóval elmenni.

2014. okt. 1. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon láttál már külföldi rendszámos autót?
2014. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Shai-Hulud ***** válasza:
Igen, lehet.
2014. okt. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem, a magyar rendszámos autók a világ többi részéről ki vannak tiltva...


Most ezt komolyan kérdezted!?

Itthon eddig sosem láttál külföldi rendszámú autót?

2014. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen komolyan kérdezem, ugyanis például Kínában nem lehet.
2014. okt. 1. 13:13
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

hogy ne lehetne kínában külföldi autóval közlekedni,

annyi van hogy kell kínai jogsi, nem jó a nemzetközi

2014. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne keverd a rendszamot a jogositvannyal.


Bizonyos orszagokba megfelelo vizum kell hogy gepkocsival belephess, Japan eseteben viszont nem kell vizum.


Az egy masik kerdes hogy az adott orszag elfogadja e a magyar, illetve a nemzetkozi jogositvanyt.

2014. okt. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Biztosan tudom, hogy Kínában nem lehet, mert még a hongkongiaknak is egy külön rendszámot kell felszerelni pluszba, ha kínába akarnak belépni. Itt egy fotó is bizonyítékul:


[link]

2014. okt. 1. 17:25
 8/10 anonim ***** válasza:

kína:

[link]

2014. okt. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Yehudina ***** válasza:

Én ha eljutnek Japánba, eszem ágában se lenne magyar kocsit vezetni, ugyanis olyan szuper használt kocsikat lehet ott venni olcsón, hogy az ember szeme-szaja tátva marad a csodálkozastol.

Én kétszer vettem japán kocsit, mind a kétszer Toyota Sourert 4-5000 $-ert. Egyikben volt 64000 km a másikban kicsit több. 5-5 évig használtam őket és azalatt egyiknek se volt semmi baja. Úgy működtek, mint a legdragabb Schäffhauser óra, de sajnos az ausztrál állam leallitotta a használt japán kocsik behozatalát, mert a helyben gyártott kocsik utáni kereslet igen megcsappant. Most már csak az ittenieket lehet kapni, amelyek még új korukban sem közelítik meg mondjuk a 15 éves japán használt kocsit. A különbség olyan, mint amilyen egy Mercedes és egy Trabant között.

Ez még akkor is így van, ha a lepontozo bizottság - amelyik mindenkinél mindent jobban tud - csak 54 %-ra értékeli a vàlaszomat.

2014. nov. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem minden országban lehet magyar rendszámmal közlekedni!

Az USA ban pl.le se engedik venni a kocsit a hajóról,míg ki nem váltanak rá egy helyi (az államtól függő) odavaló rendszámot!

2016. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!