Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyi idő az út Moszkvába...

Mennyi idő az út Moszkvába repülővel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha Ukrajnán keresztül megy ezt úgy értem,és nincs átszállás.Szóval nem kerülővel.

Köszönöm!


2010. jan. 28. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Tudtommal 2 és 2,5 óra között. De a 2,5 óra az a maximum!
2010. jan. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na hát az nem olyan vészes:)Köszönöm!!!!!!!!!
2010. jan. 28. 23:50
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

"Ha Ukrajnán keresztül megy ezt úgy értem"

Nem bántásból, csak egyszerűen marhára fúrja az oldalam a kíváncsiság, hogy ezt mégis mire értetted? Ha nincs átszállás nem mindegy, hogy Ukrajna, vagy mondjuk Fehéroroszország felett repül a gép? Egyébként a pontos menetidő 2 óra 35 perc oda, 2 óra 55 perc vissza, azt nem tudom, hogy a 20 perc különbség miből adódik.

2010. jan. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam,hogy láttam már párizsi,vagy római átszállást is.
2010. jan. 29. 00:21
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Á, köszi:)
2010. jan. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A menetidőnél ténylegesen mindig kevesebbet tölt a gép a levegőben. beleszámolják a kigördülést, felszállást, leszállást és begördülést.
2010. jan. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
A két irányba történő eltérés különbségét pedig a "menetszél" miatt tapasztalhatod. Egy hosszabb útnál (és azért Moszkva már nem a rövid táv) jellemző időeltérést eredményez az, hogy a gép "ül a levegőn," vagy pedig "harcol" vele. Hátszél esetén a sebesség 150-200(!) km/h-val is több lehet. Az adott repülési útvonalon valószínű, hogy van olyan szakasz (vagy akár az egész útvonal), ahol az uralkodó széliránnyal szemben (illetve visszafelé vele megegyezően) kell repülni. Ezt mutatja a menetrendi húsz perces eltérés.
2010. jan. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Köszi előző, erre nem is gondoltam.
2010. jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt hittem, hogy azért hosszabb mindig a menetidő keletről nyugatra, mert elforog a Föld a gép alatt :-)))
2010. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!