Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföld melyik részét javasol...

Thaiföld melyik részét javasolnátok az alábbiak fejében?

Figyelt kérdés

Kétszer voltam eddig Thaiföldön, mindkét alkalommal turistás helyeken, elég drágák és a lehúzásról szólnak. Viszont így is nagyon tetszett. Kiköltöznék 2 hónapra, búvárkodni, ejtőernyőzni, kirándulni, horgászni stb...

Minél olcsóbb helyet szeretnék, de a prostizás is alapszükséglet lenne. Így is tudtok ajánlani lehetséges helyszínt?


2014. dec. 8. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Thaiföld neked drága? Évek óta járok, hol Bangkok, hol Pattaya, hol egyéb helyek, a repjegyet kivéve legolcsóbb célpont. a lehúzások meg az országot és a trükköket nem ismerőkkel fordulnak elő. kellő odafigyeléssel elketülheyőek.
2014. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pattaya és Phuket elég drága. Pattaya melyik részén voltál?
2014. dec. 8. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
És könyörgöm, miért Thaiföldre mész? Az egész egy turistagettó, és nincs olyan aspektusa az országnak, amiben ne lenne sokkal jobb egy szomszédja. Búvárkodni, horgászni, kirándulni akarsz? Miért nem Indonéziába mész? Kb. öt kategóriával szebb. A Fülöp-szigetek meg néggyel.
2014. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmiben gondolkodok. 2 hónapra kb. mennyi pénzt szánsz?
2014. dec. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Thaiföldből olcsón és drágán is kilehet jönni. Majd próbálok minél jobban spórolni kajáláson, piáláson, de azért élvezni szeretném az utat. Nem tudom még, igazából kint is keresni szeretnék (póker).
2014. dec. 13. 16:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Írj privátba, ha érdekel valami, szívesen segítek...
2014. dec. 13. 16:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Én két hónapot utazgattam a térségben, főleg Kína és Kambodzsa, és nem sokkal volt több mint fél millió. Pont nem a kaja és pia és szállás a drága, hanem az utazás és belépők.
2014. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A jó és olcsó thaifölsi helyeken a helyben prostizás kicsit bonyolult, valahonnan vinned kell magadnak nőt. Mondjuk az egész külföldi prostizás száénalom, de ha neked az kell....
2014. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!