Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hová érdemes utazni Ázsiába...

Hová érdemes utazni Ázsiába egyéni szervezésben?

Figyelt kérdés
Thaiföldön már jártunk, most egy újabb utat szeretnénk megszervezni. Túrákra mennénk el, szeretnénk ha lenne benne 1-2 hét a tengerparton is (búvárkodással) és valamennyi városnézés is. Szállás tekintetében nincsenek nagy elvárásaink, esetleg a tengerparton jó lenne bungaló is. Mindez nem csillagászati összegért.
2015. márc. 21. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Indonézia, Myanmar, Fülöp szigetek. Ázsiában Észak Korea és Tibet kivételével bárhova lehet utazni egyéni szervezésben.
2015. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Indonézia Balit ajánlom. Én imádtam. :)

[link]

2015. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is Indonéziát ajánlom, balin kívül bármely részét.

Bali egy szimpla üdülő paradicsom az igazi ország ezerszer jobb.

2015. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szingapúr kiindulási pontnak, onnan pedig Indonézia és Malajzia.
2015. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! Ezeken a helyeken ugyanúgy megy, mint Thaiföldön? Vannak kint utazási irodák, ahol simán be lehet fizetni programokra? Esetleg van olyan oldal, amelyet ajánlanátok az utazás szervezéséhez?
2015. márc. 22. 17:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont úgy megy mint Thaiföldön csak pl Indonézia minden tekintetben veri Thaiföldet. De nem kell feltétlenül utazási iroda, béreltek egy ojek-t (motor sofőrrel) és az elvisz bárhova, amúgy meg tömegközlekedés.
2015. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tömegközlekedés? Indonéziában?:D

Hajó: Mondjuk napi 1 megy egy helyre 13:00-kor az azt jelenti,hogy 13:00-17:00-ig bármikor indulhat. Attól függően, hogy mikor van elég ember.

Ez a többi járművel is így van, hogy akkor indul, ha van elég ember és sokszor órákat kell várni. Ha nektek ez jó akkor oké. Motorhoz se kell sofőrt bérelni, szimplán motort, a benzin nagyon olcsó és motorral kb bárhova eljuttok a szárazföldön.

Én a helyetekben utánanéznék a dolgoknak és összeírnám, hogy mit akarok feltétlen látni és csinálni és hogy milyen sorrendben a legcélszerűbb. Időhöz ne kösd őket, mert mindig közbejön valami.

2015. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Taiwan
2015. ápr. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!