Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Nemsokara Del Koreaba utazok....

Nemsokara Del Koreaba utazok. Aki mar volt ott milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

Tudtok esetleg olcso szallasokat mondani? Link is johet. Meg az is erdekelne hogy hogy utaztatok? Es mit erdemes megnezni Del Koreaban? Milyen ott az emberek a kulfoldiekkel?

KOszonom a valaszokat :)


2015. jún. 23. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Természetesen repülővel mentem. Feleségem dél-koreai (Sydney-ben élünk), és a szüleinél laktunk, ezért nincs tapasztalatom olcsó szállás témában. Amit viszont megnéznék: Jeju Island, Kwang Won Do, Bukchon(Seoul skanzen negyede). Keress rá neten. Nem voltam oda a nagy városokért, bár van valami bája a 24 órás pörgésnek, én inkább a vidéket javasolnám.

Nagyon jó éttermeik vannak olcsó az alkohol, szinte minden mindig nyitva van.

Az emberek teljesen közönbösek a külföldiekkel, de ha kérdezel, próbálnak segiteni, viszont senki nem beszél angolul, illetve nem mernek megszólalni:)

2015. jún. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!