Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Írna valaki aki nyelvoktatássa...

Írna valaki aki nyelvoktatással telepedett le/helyezkedett el Japánban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kevés az esélye, hogy egy ilyen ember olvassa, de hátha.


Milyen az ottani idegennyelvű oktatás színvonala?

Könnyű angol vagy német tanárként kint munkát szerezni? Mennyire elfogadóak az emberek a külföldi tanárokkal szemben?

A kezdő fizetésből milyen életszínvonalat lehet fenntartani?


Megéri ilyen álmokat dédelgetni, ha hamarosan kimgyek Angliába több évre? Azt hallottam, hogy az adott nyelvterületen pár évet el kell tölteni, és az nagy előny.



2015. jún. 29. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt sokmindenre kapsz választ.

Sok angol anyanyelvű megy Japánba tanárnak, ezért agy a verseny de az igény is oriási. Egy haverom volt Kyoto-ban egy évet mint anyanyelvű angol tanár és arany élete volt.

Én is voltam Japánban 1 hónapot és meglepődtem hogy milyen jól irnak és olvasnak de alig van valaki aki tud, vagy meg mer szólalni angolul. Szóval szerintem érdemes megpróbálni.

2015. jún. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!