Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Volt mar innen valaki kozel-ke...

Volt mar innen valaki kozel-keleti vagy kozep-azsiai koruton?

Figyelt kérdés
Meg erdekelne a Kaukazusi orszagok ( de nem akartam mar a kerdesbe beirni, mert hosszu lett volna!) tobb orszag erintesevel. Kb mennyi penzre van szukseg usa dollarban? Persze aranyosan az orszagok szamaval! Miket nezzen meg feltetlenul, es miket keruljon el az utazo? Mik az arulkodo jelek a turpissagra a kulonbozo kulturaknal? Annyi, hogy nem beszelek oroszul es arabul sem. Angolul jol beszelek, de valszeg az atlag honpolgar ( mint alt.ban barmely orszagban) es sundor nem, igy milyen problemak lephetnek fel?

2015. dec. 21. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Iránban voltam, nagyon jó hely csak ajánlani tudom.

A stanokban orosz nélkül nehéz, kell egy jó útiszótár,

Khazasztán drága, Turkmenisztán vagy szervezett út vagy csak transit visa, Tajikisztán a legolcsóbb. Kaukázus országai viszonylag olcsóak, Azerbajdzsán macerás vízum.

átlag számolj napi 70-80USD-t

Vegyél egy Lonely Planet útikönyvet abba minden bent van.

2015. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
70-80 usd ezekben az orszagokban. R u crazy????? Izraelba 100 usd/day, es kicsit fejlettebb!!! Ennyi penzbol inkabb vegig szelem a 66-os utat! Iran mondjuk nagyon vonz, a kek mecset, meg ezek, meg Bethlenbe is nagyon elmennek, Jordanian keresztul!
2015. dec. 21. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!