Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogyan mehetnék ki Japánba...

Hogyan mehetnék ki Japánba mint cserediák?

Figyelt kérdés
Kiszeretnék menni japánba mint cserediák . Mit is kell ehhez tennem? Mennyibe kerülne? Nagyon érdekel a japán kultúra,és imádom japánt mint ország. Már 3 éve tervezgetem, hogy kimegyek, és azóta mondogattam a szüleimnek is de szerintem nem vették komolyan. De nem is ez érdekelne. mit kell tennem, hogy tényleg kimehessek, hogyan kezdjek neki, hogy lehetne az az 1 év felejthetetlen? Aki volt már Japánban, vagy volt már cserediák kint , az létszíves írja le a saját tapasztalatait! Köszi a válaszokat!
2010. ápr. 13. 18:49
 1/10 anonim válasza:
100%
Nem vagy egyedül. ^^ Nekem is kedvenc országom Japán, és leghőbb vágyam, hogy kijussak oda 1x. Szóval aki tud valamit az lécci. :) Am sztem a cserediákos programot azt a suli szervezi, de nem hinném hogy a sulink pont Japánba szeretne menni :(
2010. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
vannak ilyen cserediákprogramok pl: YFU. Írd be a gugliba és megtudsz mindent róla. Én is imádom japánt, és az életem nagy álma hogy kimehessek :)
2010. ápr. 18. 19:10
 3/10 anonim válasza:
46%
És hány napig tart? Am azt tudom hogy, pl.: amelyik családhoz mennél, annak a gyermekük meg hozzátok megy.:)
2010. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ehhez a cserediák programhoz nem nagyon tudok hozzászólni, Japánról viszont vannak tapasztalataim. :) Tavaly nyáron voltam kint, a barátom által, ő japán. Isteni ország, Tokió soha nem alszik. :) Vannak olyan kulturális elemek, amik nekem nagyon nem nyerték meg a tetszésemet, és mivel utálom a halat, az ételeik többsége sem igazán ízlett. De ez csak egy porszemnyi ellentét ahhoz képest, hogy milyen barátságosak az emberek, ha beszélsz angolul, akkor bárhol meg tudod értetni magad, a fiatalok nagyon jófejek... :) Drukkolok, hogy egyszer neked is meg legyen a lehetőséged hogy bejárd az országot. :)
2010. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utólsó! zsúfolt japán? és jó autók vannak ott? elfogadják az angolt?
2010. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Zsúfolt. :D Tokió nagyon. De én ezt nagyon szeretem, szóval nekem nagy élmény volt, ha mondjuk tömegiszonyos vagy, akkor mondj le róla, hogy oda akarsz menni... Akkor nem bírnád ki.:D

Sok jó autó? Mi számít annak? Nekem ami nagy meglepetés volt(és mondjuk szégyen a részemről, hogy csak ott tudtam meg), hogy jobbkormányos rendszer van.

Az angolt, ahogy az előbb is írtam elfogadják, az idősebb emberek is beszélnek angolul(jó nem mindegyik, de nagyon sok). A fiatalok között meg elenyésző az, aki nem.

Remélem tudtam segíteni, ha van még valami írj nyugodtan. :)

2010. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és drága japán? mármint udtam hogy drágább mint Mo. de nagyon drága? köszi a választ :)
2010. máj. 12. 18:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Rotary klubbot ajánlanám, amíyg nem töltötted be a 18 évet.
2010. máj. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A mi árainkhoz képest, persze, hogy drága. De a japánoknak japán fizetésből kell mindazt kifizetniük, így nekik nem drága. Vagy nem tudom mire gondolsz... Ilyesmire, hogy mondjuk lakást bérelni mennyire lenne drága? Ezt sajnos nem tudom, de megkérdezhetem. Vagy írj konkrétumokat, és nagyon szívesen segítek. Ha meg valamit nem tudok, akkor kiderítem. :)
2010. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
érdekes
2012. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!