Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Kína nagyvárosaiban pl....

Kína nagyvárosaiban pl. Pekingben, Kantonban és Sencsenben már magasabb az életszínvonal, mint Magyarországon? Megérné kiköltözni oda?

Figyelt kérdés

2016. nov. 12. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem beszéled a nyelvet, akkor nem jó ötlet.
2016. nov. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanolyan szinten van a nagyvarosokban mint Bpn.
2016. nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, hogy a kínaiak rendes emberek és nem nehéz beilleszkedni. Téged sosem fognak elismerni kínainak, viszont nem ellenségesek és kirekesztőek veled szemben. Simán mehetsz velük szórakozni, beházasodhatsz kínai családba, az egyik legliberálisabb ázsiai ország. Japán vagy Dél-Korea sokkal kirekesztőbb és konzervatív társadalom az alapján amit hallottam.
2016. nov. 13. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondanám, hogy Japán kicsit rezignáltabb meg félénkebbek az emberek mint a kínaiak, de egyik sem kirekesztő, a fehérekkel legalábbis nem, a feketékkel már kicsit más a helyzet. Dél-Koreáról nem tudok nyilatkozni ott sosem jártam.
2016. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szuperexpertként, nagy pénzért érdemes odamenni, amúgy csóróskodni nem.
2017. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!