Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Így tél közepén hol lehet...

Így tél közepén hol lehet Bp-n trópusi szúnyogriasztót venni?

Figyelt kérdés
17-én utazom Délkelet-Ázsiába. Száraz évszak lesz, de szúnyogriasztó attól még kell. Számtalan helyről pattantam már vissza (Rossmann, DM, gyógyszertár), mondván nincs szezonja, és nem is rendelhető.

2017. jan. 31. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg túraboltokban. Érdemes telefonon érdeklődni előtte, például itt:

[link]

[link]

2017. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

bízom benne, hogy a túraboltokban lesz, mert ott gyakrabban kereshetnek ilyen termékeket, de (számomra meglepő), Decathlon és Tescoban is próblkozhatunk:


[link]

[link]

2017. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor max netről kapsz szűnyogriasztót, ha van még rá időd.

Amúgy ki súgta a füledbe azt a baromságot, hogy Délkelet-Ázsiában nem árulnak szúnyogriasztót?????

2017. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább ott vegyél majd. Amikor én voltam egy Ázsiai országban esős évszakban, egy kint élő ismerősöm mondta, hogy az itthoni szúnyogriasztók nem jók, ott vegyek majd.
2017. febr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*ázsiai
2017. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Helyben vegyel szerintem is. Egyreszt mar a repteren vannak uzletek (patika, de barmilyen utazos uzlet) ahol lehet kapni (Del Afrikaban is a repteren vettunk, pedig mi tropusokon lakunk, tehat nalunk van, csak elfelejtettuk bepakolni, de sikerult helyben megoldani). Masreszt meg tenyleg a helyi termekek a jobbak ilyen esetben.
2017. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyebkent en januarban voltam Del-Indiaban, juniusban meg Szvazifoldon (Mozambik mellett) -tehat telen a szaraz evszakban- es egy darab szunyoggal nem talalkoztam.

Hoedspruitban a helyi orvos elmondta (a gyerek allergias lett a malariagyogyszerre, ezert mentunk hozza) hogy telen nagyon keves az eselye a szunyogcsipesnek, max a mocsarasabb teruleteken fordulhat elo.

2017. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kambodzsába utazom konkrétan :) Én is ott tartok már, hogy majd a helyszínen veszek :)
2017. febr. 1. 23:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor valahol nyilvan tranzitolni fogsz. Minden nagyobb repteren van a tranzitvaroban gyogyszertar. Ott siman kapni fogsz.
2017. febr. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#6-os 02-01 22:22 válaszoló!

elárulod hol laktok és hogy kerültetek a trópusokra?

nagyon érdekelne a történet :)

Köszi, ha megtisztelsz!

2017. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!