Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ha nem vagyok nagyon jó...

Ha nem vagyok nagyon jó angolból, hogy válaszoljak az izraeli reptéren a biztonsági kérdésekre?

Figyelt kérdés
Most tavasszal Izraelbe utazom és félek a kérdésektől. Kérlek segítsetek!

2017. ápr. 8. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy jó, akkor gyakorolj kicsit! Átgondolhatod, hogy milyen biztonsági kérdéseket tehetnek fel stb. Szerencsére nem nyelvvizsga, szóval ha valamit elmakogsz és kézzel-lábbal elmutogatsz , akkor az is meg fog felelni.:D Biztos nem te vagy az egyetlen, aki nem olyan jó angolból.

Amúgy egy barátnőm sem igazán jó angolból és neki is "sikerült", szóval nem kell félni.

2017. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
De azért ez csak Izrael, elég lehet egy-két nyelvbotlás és a életed végéig egy 1,5*1,5 méteres cellában frenkizhetsz.
2017. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

3-as, ez baromság.


Kérdező, nyilván nem te leszel az első olyan utas, akinek kevésbé megy az angol. A biztonságiak találkoztak már ilyen helyzettel, lesz megokdás.

2017. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A reptéri személyzet nagyon fel van készülve a nyelveket nem beszélő utasokra. Nekem felsőfokúm van angolból, de egy szót se szóltam, mert nem kérdeztek semmit. Ha utasítottak, pl sétáljak át a kapun, vagy tartsam fel a karjaimat, akkor mutatták, értettem volna akkor is, ha nem beszélek egy szót se.
2017. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 piterek45 ***** válasza:
100%
A legtobb utassal par perces " interjut" csinalnak fiatal Moszadosok.. Megkerdezik eloszor, milye nyelven beszelsz.. Angol nemet, francia, orosz, spanyol - odajon olyan aki beszeli. De van magyarul beszelo is ha valoban nagyon tudni akarnak esetleg valamit.. De a kerdesek egyszeruek..- miert, mennyi idore, kihez jottek.. Kit ismernek, - foleg, ismernek -e palesztint. joztak -e valamit megkerte e valaki hozzon valakinek valamit, hol szall meg.. Fegyver van -e Ja.. ezzel nem szabad hulyeskedni.. Egy idiota lenygel srac egyszer azt valaszolta - ja Kalasnyikov.. Az egesz csoport 4 oran keresztul szemelyi motozason volt...
2017. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! :)
2017. ápr. 8. 16:33
 7/10 anonim ***** válasza:
ne izgulj menni fog az... Ok is inkabb beengednenek... Azy\t meg a rutinos kerdezo erzi, hogy nem terrorista hanem angolul rosszul beszelo vagy. De esetleg probald mrg heberul... :-) shalom
2017. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanugy mint a vilag akarmelyik repteren.Nem egy disszertaciot fognak kerni toled, alap dolgokat kerdeznek amit minimalis angollal is megertesz.

Ha tenyleg nem megy akkor meg talanak egy tolmacsot.

Turistak millioi erkeznek Isaraelbe evente, nem leszel egy enigma.

2017. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
" talalnak " :) bocs
2017. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Budapesten általában tudnak magyarul is kérdezni, mindig van valaki, aki beszéli a nyelvet. Tel Avivban már nem olyan egyszerű, de ott is megoldják a dolgot valahogy. Ha más nem, majd mutogatsz. De akár egy utastársadat is is megkérheted, hogy segítsen. Láttam olyan megoldást is, hogy valakinek fel voltak írva a leggyakoribb kérdésekre adott válaszok egy papírra és azt dugta a biztonsági tiszt orra alá.
2017. máj. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!