Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » A Qatar légitársaságnál a...

A Qatar légitársaságnál a kézipoggyász méretét mennyire nézik szigorúen?

Figyelt kérdés
A kézipoggyászom magassági mérete 5cm-el nagyobb a megengedettől. A többi méret stimmel. Azt hallottam, hogy a nem fapados, nagy légitársaságoknál a poggyászméretet nem veszik olyan komolyan. Konkrét tapasztalattal rendelkezők válaszát várom. Van olyan Qatar légitársasággal utazó, akinek gondja volt, vagy épp az ellenkezőleg, a túlméretés poggyász miatt semmi gondja nem volt a kézipoggyász méretével? Köszi

2018. febr. 21. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
meg se nézték
2018. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én kézipoggyászként egy sporttáskát vittem, ami nem volt szabványméretű, de a méretét nem nézték meg, csak a súlyát mérték le.
2018. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azóta megjártam Thaiföldet.

Laptom táskám volt, túl méretes és rohadt nehéz kerekes kézi poggyászom volt amit simán felvihettem a gépre.

Mondjuk az is igaz, hogy a gép kb csak 90%-osan volt tele.

2019. febr. 14. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!