Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyire nehéz a Maldív...

Mennyire nehéz a Maldív szigetekre költözni?

Figyelt kérdés
Megfordult a fejemben hogy el kellene költözni egy kis szigetre valami egyszerű munkát csinálni, esetleg csak halászni vagy önellátó gazdálkodást folytatni és ennyi. Maldív szigetek az ami talán a legjobban tetszik de nem tudom, hogy egyáltalán oda lehet-e akárkinek költözni. Ha igen akkor mi kell hozzá.

2019. máj. 24. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

[link]


Nem tudom hogyan akarsz kiköltözni, ha még azt az egyszerű feladatot sem voltál képes elvégezni, hogy megtaláld a fenti weboldalt..

2019. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, elég lett volna csak a link is.
2019. máj. 24. 16:23
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt elárulnád, hogy ha annyira egyszerű akkor hogy lehet megtalálni?
2019. máj. 24. 16:25
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként kicsit konkrétabb segítségre gondoltam. Ennyi erővel belinkelhetted volna azt hogy www.google.hu
2019. máj. 24. 16:34
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha valaki esetleg ide tévedne akkor röviden csak annyi hogy nem lehet, csak ha összeházasodsz egy helyi lakossal.

Hoszabban meg:


The only possibilities for you to stay in Maldives :


touristic visa (free on arrival 1 month max)

resident visa ( if you married a Maldivian national )

work visa ( requested by your local employer prior to your arrival - 1 year maximum , can be renewed )

business visa ( requested by your local employer/business partner prior to your arrival - 6 months max )

Dependent visa ( if your spouse/husband works in Maldives - requested by your spouse/husband employer )

It is impossible for foreigners to naturalise even if they are long term residents.

2019. máj. 24. 16:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Először is keresel melót. Tehát nem elkumbájjázgatsz fűszoknyában hanem kell egy rendes meló.

Itt van pár:

[link]

2019. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
En valahogy nem akarnek egy iszlam orszagba koltozni...de te tudod.
2019. máj. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy lehet megtalálni hogy rákeresel angolul.

De sztem ne menj sehova komolyan

2019. máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt írja az angol, hogy akkor sem lehetsz állampolgár, ha nagyon hosszú ideje élsz ott. Maldívnak születni kell! Vagy ha esetleg megmented az országukat az elsüllyedéstől, akkor kaphatsz tiszteletbeli állampolgárságot.
2019. dec. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!