Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Járt már valaki közületek...

Járt már valaki közületek Izraelben?

Figyelt kérdés
Mi róla a véleményetek? Mert szerintem gyönyörű
2019. máj. 25. 19:42
 1/6 anonim válasza:
Még nem, de tervezek oda elmenni.
2019. máj. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Voltam. De a semmi közepén egy szállodában a Holt-tengernél, szóval olyan sokat nem láttam az országból, mert csak egy napra ruccantunk le Eilaba meg Jeruzsálembe, de mindegyik hangulatos volt.
2019. máj. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Jelenleg nem ajánlom, mert egy háborús ővezet.

Bármikor bárhova becsapódhat egy rakéta ha véletlen nem tudják elhárítani azt.

Sokszor van a hírekben hogy xy országból kilöttek egy rakétát izraelre , majd a légelhárítók kilötték azt.

+ még az arabok is bármikor tehetnek bármit.

2019. máj. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek a rakétabecsapódások inkább a palesztín területek közelében fordulhatnak elő, de mondjuk egy Eilatba, ami az ország déli csücske nyugodtan el lehet menni.
2019. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Bárhova el lehet menni csak Gázát meg a West Banket érdemes elkerülni.

2019. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fantasztikus ország! Egy éve 2 hetet voltam Tel avivban volt a főhadiszállás, Tel aviv, Jaffa, Jeruzsálem nekünk 3 nap volt a tervezett 1 helyett, Haifa, Akko, Holt-tenger, Massada és az oázisok, Negev sivatag és rengeteg pihenés strandolás. Imádtam! Idén télen voltam 3 napot Eilatban az olcsó repülőjegyeknek köszönhetően. Eilat nem nagy eresztés a vörös tenger, a timna park és a Red canyon viszont lélegzetelállító!Én mindenképpen ajánlom, politikai és vallási résztől függetlenül. Én is megkaptam a nagy "keresztény" ismerőseimtől az undort,nyilván az senkinek nem fordult meg a fejében hogy az általuk képviselt vallás összes meghatározó helye (olajfák hegye, Betlehem, via dolorosa és még sorolhatnám)hol is találhatók. Ha vallásos vagy akkor már azért kihagyhatatlan, ha nem akkor is! Engem totál ateistaként is lenyűgözött mind a három vallásnak a jelenléte illetve építészete, történelme,mindene. Közbiztonság: nem jártunk a necces vagy palesztin területeken de érdemesnek tartom megemlíteni hogy az apartman komplexumnak konkrétan nem volt bejárati ajtaja. A kocsik nagy részét nyitva hagyják. Egyedül nőként este 11 után is mentem le sétálni egyet, sok fiatal gyűlik össze a parton, kutyát sétáltatnak, kiülnek a közeli parkba sőt a mellettünk lévő épületben működő szépségszalon 11kor még tele volt! Én mindenképpen vissza szeretnék térni, számomra életem egyik legjobb utazása volt. Az egyetlen szerintem elég kritikus pont az Izraeli árak...
2019. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!