Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Ilyen esetben is fizet a...

Ilyen esetben is fizet a biztosító (sztornó)?

Figyelt kérdés

Lefoglaltunk egy utat nyárra két személyre. Párom nagyszülője betegeskedik. Nem súlyos, krónikus beteg, csak nagyon idős már. Most épp kórházban van felfázással..Parom szoba hozta az esetleges lemondást ha hasonló lesz a helyzet.

Úgy olvastam hogy csak életveszélyes vagy halál esetén fizet hozzátartozó esetében.


Tapasztalatok?



2020. febr. 22. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog fizetni a biztosító, mert ez nem vészhelyzet.
2020. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen biztosítást kötöttetek. Mondjuk azt nem árt számításba venni, hogy hacsak a párod enm a férjed, az ő nagyszülője neked nem hozzátartozód, így a biztosítás neked semmit nem fizet.
2020. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olvassátok el a biztosítasi felteteleket, hiszen ezek nem egységesek, azaz mi nemigen tudunk segíteni.


Egyrészt nézzetek meg, milyen súlyosságú betegségek esetén fizet, másrészt milyen rokoni kapcsolatok esetén. És valóban fontos lehet a köztetek fennálló kapcsolat is.

2020. febr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én az utazási irodában kötöttem meg

mindenért fizet van stronó biztositás benne betegség esetén

2020. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!