Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Hosszabb távra (1 év) milyen...

Hosszabb távra (1 év) milyen biztosítások vannak és mennyiért?

Figyelt kérdés

Egyesült Királyságról van szó, az EU kártya ugye nagyon alap dolgokhoz elég csak. Milyen biztosítás van és mennyibe kerül ha szeretnék kötni, hogy ne legyen gáz ha pl vakbélgyuszi van? :S

Au pair vagyok jelenleg így nem fizetek járulékokat ergó nincs itt TB-m sem. Fontos lenne, köszönöm!


2010. nov. 12. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Legjobban akkor járnál, ha a szüleid itthon kifizetnék neked a havi 4950 Ft-ot. Sürgősségi műtétekre, mint pl. a vakbélgyulladás, az EU-kártya is érvényes. De egyébként a családot kérdezd meg, ahol vagy, vagy ha irodán keresztül mentél, akkor őket, mert az Au pair-ek számára ők szoktak biztosítást kötni.
2010. nov. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mit takar az a 4950 ft? Van már EU kártyám amúgy, de azt mondják a tapasztaltabbak, hogy kb semmire nem jó. Otthon nekem nem kell TBt fizetni, mert elvileg diák vagyok csak éppen passzívon.
2010. nov. 13. 21:33
 3/3 anonim ***** válasza:
EU kártya ugyanolyan ellátásra jogosít, mintha fizetnéd a tb-t angliában. Amiért az angoloknak fizetniük kell, azért természetesen neked is, de ugyanúgy mehetsz vele orvoshoz. Ahhelyett, hogy a szomszéd nénitől tájékozódnl inkább a tb-től kéne, vagy rákeresni, és nem fórumokon, vagy ilyesmi, hanem a jogszabályokra. Ez ilyen eu-n belüli megegyezés az országok között, hogyha az egyikben biztosított vay, akkor mindben...
2011. jan. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!