Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Mikor kössem meg a biztosítást?

Mikor kössem meg a biztosítást?

Figyelt kérdés
21-én megyek külföldre csak addig nagyon sok a dolgom és csak 3-4 nappal előtte tudok elmenni biztosítást kötni. Igaz az nem késő? Vagyis nincs ilyen átfutási idő vagy ilyesmi. 17-én elég lesz megkötnöm?
2012. szept. 9. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor megkötheted, de a legegyszerűbb interneten, www.biztositas.hu, én mindig itt szoktam. Az a lényeg, h elutazás előtt kell megkötni. Itt sok biztosító ajánlatát tudod összehasonlítani és úgy választani a legmegfelelőbbet.
2012. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Minél hamarabb az nem baj ,csak én üzletkötő vagyok Groupama Garancia Biztosítónál,és ha bármilyen jellegű biztosítással kapcsolatban tudok segíteni hívjál bizalommal,otp_és termékkel is foglalkozunk.Tisztelettel:Gergely Ágnes 06205397332.0626355908
2012. szept. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!