Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Melyik megbízhatóbb utasbiztos...

Melyik megbízhatóbb utasbiztosító? Az OTP, vagy a Generali?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%

Kedves kérdező, ha kíváncsi vagy arra, valóban két arca van-e a biztosítóknak, az egyik amikor megkötöd, a másik amikor bajba jutottál, nos azt kell mondjam, igen.


Ugyan mi az az ok, amiért azt érzed, neked biztosítás kell? De komolyan? Vagy csak azt gondolod, a volág egy veszélyes hely? Elárulom nem veszélyesebb, mint itthon lenni.


Látom már csak két cég közt habozol, de kérlek mielőtt egyetlen fillért költenél, nézz utána, a bankkártyádhoz jár-e ingyen biztosítás, mert rengeteghez jár, és olvass utána az EU egészségbiztosítási kártyának. Mert az is ingyen van, minden fontos ellátást fedez, de épp a biztosítási ügynökök nem beszélnek róla...

2014. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia!


Van 2 féle életbiztosításom is, de beszéltem az ügynökömmel és azt mondta h náluk nincs utasbiztosítás. Montenegróba utazunk poggyász miatt vacillálok. Barátnőm a Posta biztosítót választotta, és neki a poggyásza elkeveredett, de a biztosító egy büdös kanyit nem fizetett ki úgy, hogy számlákkal igazolta az eltűnt tárgyakat. Mit csinálok, ha esetlegesen amíg a parton lubickolok, addig feltörik a lakást? Nem egészség miatt, mert bízom benne, hogy nem történik velem semmi, viszont amit magammal viszek azt féltem, és egy no name biztosító tuti, hogy nem választok, mert nincs neki miből kifizetnie.

2014. aug. 8. 13:35
 3/11 anonim ***** válasza:

Most tényleg azt mondod, elmentek Montenegróba, ami tényleg fantasztikusan jó hely Budva, Kotor, Szvetisztefan és társai, és közben azon görcsöltök, hogy elkeveredik a poggyász?


Tényleg azt gondolod, ilyen estre neked akármit kellene fizetned, miközben sz.rrá perelhetnéd a légitársaságot alapból??? Ugyan miért is?


Amúgy a biztosítási ügynökök feladata az, hogy eladjanak. Majd megérted.

Azt meg nagyon nem értem, ugyan miért is kellene neked azért biztosítást kötnöd, mert feltörnék a lakásodat, apartmanodat, mert te úszkálsz épp.

Rengeteg alapvető dologgal kellene tisztába jönnöd az életben. De nem úgy, hogy olyanoknak fizetsz, akik cserébe lehúznak.

2014. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

generalinál köss

nekünk feltörték a kocsit olaszban, mindent intéztek, mindent térítettek, korrektek voltak, jó ha van biztosításod,

első valami nagyonokos

2014. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is a generalit ajánlom, írj privit, van profi üzletkötő ismerősöm.
2014. aug. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mandy1408 válasza:
Generali, OTP egy rakás szar, csaló banda.
2014. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Idén voltam Montenegróban, nagyon szép hely. Ha biztosítást kötsz, azt baleset, betegség miatt érdemes kötni, nem elsősorban amiatt hogy feltörik az apartmant és elviszik az értékeket. A legfontosabb cuccokat (útlevél, bankkártya, kp) érdemes még a strandra is vinni - persze ha valaki kint marad a parton és vigyáz rá - ha nem, még az apartman is biztonságosabb. Nézz utána, érvényes-e az Európai betegbiztosítási kártya Montenegróban (ha igen, akkor esetleg elkerülhető a biztosítás kötés), de ha nem, akkor mindenképpen kösd meg valamelyiket. Nagy különbségek nincsenek a biztosítókban, nézd meg, mekkora a maximum térítés a vagyontárgyakra.
2014. aug. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Én is voltam Montenegróban, de eszembe se jutott a parton lubickolni. A vizet valahogy jobban szerettem...
2014. aug. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szuaszin ***** válasza:

Nem csak ezek de egyik biztosító sem megbízható!

Ezek mind egytől egyig gonosz teremtmények torz-szüleményei, arra hozták létre ezeket hogy sanyargassák a földi népeket.

Amikor szerződéskötés van akkor úgy tesznek mintha kinyalnák a hátsód, persze nem de te úgy érzed. És amíg fizeted a havi apanázst nekik addig csöndben vannak. De amikor bármiféle kifizetésre kerülne sor a te irányodba olyankor küldenek egy nagy orral rendelkező ravasz emberszerű földi ökoszisztémán kívülit és az elintézi hogy megszívd. Ennyi. (Írom ezt saját tapasztalatOK alapján valamint ismerőseim tapasztalatai alapján)

Szóval messze elkerülendőek ezek az emberiség ellenes képződmények!

2014. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Remek válasz, Szuaszin!
2014. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!