Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Milyen a Mapfre biztosító?

Milyen a Mapfre biztosító?

Figyelt kérdés
Ismeri valaki, kötött velük biztosítást?
2017. máj. 3. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor fog kiderülni hogyha történik valami
2017. máj. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam az Allianzt vagy Atlaszt fogadják el mindenhol és nem kell előre fizetni ha baj történik. Sok biztosítónál az a baj , ki kell fizetni a kezelést és itthon visszautalják az árát. Igen ám,de mi van ha nincs az embernél annyi pénz ?
2017. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a nem biztosítón múlik, hanem az adott szolgáltatón.
2017. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Itt mondjuk meg neked, hogy egy cég mennyire megbízható? Szerintem ha ilyen bizonytalanság fog el, hogy itt kérdezd ezt meg, akkor én simán választanék egy ismertebb biztosítót a helyedben. Mit kell biztosítani? Lehet, hogy ez a cég a legjobb biztosító kismütyűrök biztosítására, de már nem olyan jó életbiztosításra.

Ha ismeretlen a biztosító a számodra, akkor a szerződési feltételeit kellene elolvasni, hogy fizet, mire nem fizet, a biztosító hogy van biztosítva, milyen díjak vannak, stb.

2017. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!