Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Mik a tapasztalataitok az OTP...

Hazisertes kérdése:

Mik a tapasztalataitok az OTP Bank átlal kínált Felfedező utasbiztosítás világcsomagjával kapcsolatban? Mik a hátrányai egy általános utazás biztosításhoz képest, amely jellemzően sokkal drágább azonos időtartamra vonatkoztatva?

Figyelt kérdés

#biztosítás #OTP #felfedező utasbiztosítás
2018. jún. 9. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon alacsony a biztosítási összeg (5-9 millió Ft), ami komolyabb probléma esetén nem elegendő.


Ha ilyen szolgáltatás érdekel, akkor a Gránit Platinum kártyát javaslom, ami kb. ugyanennyibe kerül, de ahhoz 50 milliós biztosítás és több egyéb szolgáltatás jár.

2018. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ahogy a kérdésemben is jeleztem, én elsősorban nem az EU csomagra, hanem a világ csomagra gondoltam, melyben 40M forintos biztosítási összegek szerepelnek sürgősségi esetekben. Ebből adódóan nem teljesen világos, hogy mi számít nagyon alacsonynak. Lényegében azonos tételeket kínál az Allianz és Uniqa biztosító is, sőt, ahogy néztem a Gránit Platinum kártya is. Utóbbira vonatkozóan viszont változatlanul ugyanaz az a kérdésem. Mik a hátul ütői egy ilyen jellegű biztosításnak a sokkal drágább, általános utasbiztosításhoz képest?
2018. jún. 9. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Valóban, most látom, hogy a világ az 40 milliós. Ez ugyanolyan biztosítás, mint a többi utasbiztosítás, szóval csak a bizosítási fedezetekben lehet eltérés, de az meg le van írva kérek-perec, hogy mit tartalmaz. Azért olcsóbb, mert ezek csoportos biztosítások, a kockázat kisebb a biztosítónak.
2018. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!