Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Hogyan lehet kötni egészségbis...

Hogyan lehet kötni egészségbisztosítást négy napra?

Figyelt kérdés
Romániába megyek majd áprilisban 4 napra és én úgy érzem hogy jobban lenne kötni inkább mint hogy ne legyen vagy csak tajkártya és személyi legyen nállam
2019. márc. 12. 10:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"aki még házra, lakásra sem köt biztosítást, ami csak havi 1000 Ft körül van."


Akinek havi 1000 Ft a cs. házára a havi biztosítása,

az vagy putriban lakik, vagy megnézheti magát, hogy hány Ft-ot kap majd baj esetén a biztosítótól, ha netán leég a háza.

2019. márc. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy szörfözés közben szétcsaptam az ajkamat, és egy 6000 ezer forintos biztosításért a Kanári szigetek egyik legjobb plasztikai sebésze utazott el másik szigetről hogy összevarrjon és úgy megcsinálta hogy semmi nyoma nem maradt, míg ha az eu-s tb-re hagyatkozok akkor most is kuporgathatnák plasztikai műtétre. Persze Románia a szomszédban van, de arra a 4 napra az az 1-2 ezer forint amibe a biztosítás kerül nem akkora tétel amin megéri spórolni.
2019. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!