Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Szeretnék elutazni 2 hétre...

Szeretnék elutazni 2 hétre Buenos Airesbe és Montevideóba. Csak ezekben a városokban van két heti látnivaló?

Figyelt kérdés

Angolul mennyire beszélnek?

Egyedül mennék amúgy, nagyon régóta érdekel, de “vidékre” nem igazán jutnék el kocsibérlés nélkül.


2020. máj. 6. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem találtál egyetlen utazási blogot sem?

Tele van a net ilyenekkel.

Minden kérdésedre RÉSZLETES választ találnál...

2020. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Erik.-.vagyok válasza:
63%
Szerintem nem ilyenkor ideális elmenni más országokba
2020. máj. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egész Dél-Amerika egyik legfejlettebb és legjobb infrastruktúrájú területéről beszélünk, "vidékre" eljutni sem igényel különösebben nagy trükköket. Csak ezért a két városért nem a látnivalók hiánya miatt nem mennék, hanem mert ennél európaibb élmény nincs az egész kontinensen. Buenos Aires, többek között magyar építészeknek köszönhetően, gyakorlatilag úgy néz ki, mint valamelyik közép-európai főváros, amelyik szeretne Párizs lenni, csak spanyolajkúak lakják és relatíve olcsó a szték.


Menj vidékre is, semmi bajod nem lesz.

2020. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Nekem eleg volt BA-ban az hogy az Ezeaiza atmentem az El Palomar rrpterre es mar huztam is Iguazuba.
2020. máj. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pár nap alatt megvan mindkettő.

Igazából Latin-Amerikában kb mindegyik ország érdekesebb ezeknél ráadásul Uruguay elég drága volt mikor ott voltunk.

1 hét bőven elég lesz rájuk.

2020. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Buenos Aires iszonyat lepukkant... érdekes egyébként elsőre olyan mintha Európában lennél, aztán ha este kimész, és éppen valami karnevál vagy egyéb őrjöngés van az utcán, rájössz hogy mégse. Nekem két nap bőven elég volt belőle, ha Argentinába mész, van egy rakás sokkal érdekesebb látnivaló.
2020. máj. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!