Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Néha szoktam nézni Investigati...

Néha szoktam nézni Investigation Discovery csatornát. Múlt héten láttam egy érdekes megdöbbentő történetet. Két lányról szól aki Panamában voltak és rejtélyes módon eltűntek az esőerdőben. Szerintetek mi történt velük ?

Figyelt kérdés
[link]

2020. jún. 17. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehet, hogy egy óriásdenevér ragadta el őket?) nem láttam az esetet, de szerintem valószínű
2020. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=6TkCtfB2mzQ


Elég jól kivesézte a sztorit, én tőle hallottam a esetről. Szerintem a legrosszabbkor voltak a legrosszabb helyen. Tudni kell Dél-Amerikáról, hogy a kábítószerek útja pont az ilyen dzsungeles vidékeken megy végig. Meg az ilyen eldugott helyeken is termesztik a koka cserjéket és társait. Nem vicc, annyira bevették magukat Dél-Amerika dzsungeleibe, hogy az ottani őslakosokat elkezdtek elmenekülni előlük. Nem tudom már melyik országban, talán Peruban volt, hogy egy bennszülött csoport hirtelen egy totál másik helyen bukkant felt és telepedett le, mert az eredeti lakhelyükről kiszorították őket a drog kartell emberei.

Lehet az történt, hogy véletlenül rajta kaptak két futárt, amint egyik átadja a másiknak a kábítószert, hogy az vigye tovább. Nagyon sokszor turistáknak szokták pont ezek is álcázni magukat. Emiatt elkezdhették üldözni őket. Legnagyobb bizonyíték erre az, hogy milyen kevés maradványt találtak meg. Nincs a természetben olyan, hogy ilyen kevés maradványt találnak, a vadállatok lehet valamennyire szétrágják a csontokat, de egy kis körön belül marad. Teljes csontvázat se esznek meg, így az, hogy balesetet szenvedtek teljesen kizárható tényező. Elmenekülni meg valószínűleg nem sikerülhetett nekik, elkapták őket és minden áron elakarták tüntetni a holttestet. Viszont ez se olyan gyors folyamat, hamar híre mehetett, hogy eltűntek, így ki kellett szórni valamit, mert nyomtalanul nem tűnhetnek el. Az ilyen vidékeken a korrupció az meg baromi nagy, simán megkenik a hatóságokat, valószínűleg ez is történt, hogy papírozzák le úgy, mintha baleset lehetett.

A túravezető is valószínűleg részt vehetett a drog kereskedelemben, nem lennék meglepődve, ha valójában valamelyik nyugat-európai drogkereskedők embere lenne és oda lett kivezényelve, hogy gondoskodjon az árú mozgásáról.

Emiatt is mehetett be a szállásra körbe nézni van-e valami, ami lebuktathatja őket.

Az eltűnt képen is valószínűleg a kereskedők/termesztők emberei lehettek, ahogy éppen keresik a lányokat.

2020. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es nagyon számból vette ki a szót

Annyival pontosítanám,hogy nyugodtan kimondhatjuk,hogy a kokainra gondol

Dél-Amerikában ezeket a dzsungelek mélyén állítják elő és Panama az egyik legveszélyeztetettebb ország ebből a szempontból

Szerintem is kb ez történt,a lányok észrevehettek egy ilyet és féltek,hogy elmondják bárkinek így inkább megölték őket,a helyi nyomozókat pedig megkenték


Amúgy a törzsek akik a kokainbandák miatt mentek máshova azok a brazil-perui határon vannak valóban és Bolíviából üldözték el őket Brazíliába

2020. jún. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3: Nem csak kokainra, már nem csak kokaint termelnek ott. Mexikó is sokszor a dél-amerikai országokból hozat magának marihuanát. Kokain marad még a fő, de a többi növény alapú is egyre nagyobb termelést tesz ki.

Akkor a brazil részre jól emlékeztem, a többi ország nevére már nem.

2020. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!