Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Mit tudtok mondani perurol,...

Mit tudtok mondani perurol, es az ott elo oslakosokrol?

Figyelt kérdés
pontosabban az indianokra gondoltam.. tetszenek aperui pasik ?? egyaltalan miert vonzodok annyira ehhez az orszaghoz kicsi korom ota.. szerintetek ?? valami furcsa dolgot erzek, amikor meg latok, vagy meg hallok egy perui indiant.. ezt nem tudom elmagyarazni.. es az ottani pasik meg tetszenek is.. irjato minel tobben..
2010. szept. 6. 21:53
 1/2 anonim válasza:
A perui pasik nagyon szépek, nekem is tetszenek de a kolumbiaikért jobban oda vagyok:) Peruban sok indián él de a lakosság többsége spanyol-indián keverék úgynevezett mesztic. Az indiánok kecsuák és ajmarák. Mindkét nyelv hivatalos a spanyol mellett. A kecsuák hozták létre az inka birodalmat. Ők építették Macchu Picchut A két nép egyébként rokon egymással és természetesen más indián népek is élnek ott. Hogy miért vonzódsz Peruhoz? Nem vok pszichológus de lehet kiábrándultál a saját környezetedből, Magyaroraszágból és inkább lennél perui mint idevalósi. Velem is hasonló a helyzet, vagy mert csak ilyen alkat vagy. Én például ezért lettem födlrajztanár. Ha tööbet akarsz megtudni az országról olvass sok útleirást. A Világjárók sorozat (Gondolat kiadó) Peruról szóló könyveit ajánlom, antikváriumban megtalálhatod őket.
2010. szept. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
a perui pasik szerintem rondák:))) Alacsonyak nagyon és tök torz alkatúak. De van akinek ez jön be...
2012. máj. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!