Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Mit írnátok bele ebbe a kis...

Mit írnátok bele ebbe a kis történelmi bemutatóban Portugáliáról?

Figyelt kérdés
Nyáron megyünk szakma gyakorlatra páran az iskolából Portugáliába. Holnapra kéne összedobnom egy kis ppt-t a történelméről az országnak,de nem szeretnék túl sok szöveget,inkább sok sok érdekességet képekkel. Ebben kérnék segítséget. Mit írnátok bele?

2022. máj. 5. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pl. beírnám a google-ba hogy Portugália, és copy&paste -elnék néhány érdekes információt a talált linkekből. :)
2022. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
97%
Én azt írnám bele,hogy voltam annyira kretén,hogy egy ennyire egyszerű feladathozis a gyakorira jöttem kérdezni portugáliáról,mindezt a Dél Amerika rovatban.....
2022. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
D.Brasco, übereltél engem! Pacsi! :-DDD
2022. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha Dél-Amerikában képzeled el Portugáliát az nem túl jó kezdés. :( ... Hacsak nem az egykori portugál gyarmatra, Brazíliára gondoltál...
2022. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Eskuszom, en nem trollkodasbol vagyok itt, bar perverzio egy ido utan azt hinni, hogy barki is komolyan veszi ezt az oldalt.

Amugy tenyleg lehetnenek olyan kerdesek, amik nem a google helyett vannak.

2022. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Portugália mióta van Dél-Amerikában? :)

Jó, volt egy kb 20 év, amikor a portugál királyi udvar Brazíliából működött, de az 200 éve volt...

2022. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!