Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Melyik dél amerikai ország a...

Melyik dél amerikai ország a legbiztonságosabb?

Figyelt kérdés
Mexikóba szeretnénk menni párommal de nem sok jót hallottunk róla. Rácz Jenő többször volt ott.

2023. aug. 10. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Melyik részre szeretnétek menni?

Elég nagy ország, a Yucatan például teljesen veszélytelen, és nem mellesleg gyönyörű, érdekes desztináció.

(Ki az a Rácz Jenő és miért olyan veszélyes?)

2023. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, hogy mit akarsz csinálni az adott országban. Ha a tengerparton sütkérezni, esetleg turista látványosságokat megnézni, akkor teljesen veszélytelen. Lehet, hogy rögtön kivágják a veséd, amint kilépsz a turista övezetből, de azon belül földi paradicsom a legtöbb ilyen ország. Ha általánosságban nézzük a dolgot, szerintem a Karib-térségi szigetek, például Kuba Dominika stb. mert ezek a turizmusból élnek.
2023. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

1-es vagyok, azt elfelejtettem megemlíteni, hogy Mexikó nem Dél-Amerika...

Bizonyos részeit szokták Közép-Amerikához sorolni, de hivatalosan Észak-Amerikához tartozik.

2023. aug. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Argentína, Bolívia, Chile.
2023. aug. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Majd mindegyikben voltam, mind biztonsagos, Kolumbia, Peru, Bolivia, Argentina, Chile es Ecuador. Mexiko is biztonsagos sot a tobbi kozep amerikai orszag is

Ki a fax az a Racz?

2023. aug. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Michelin csillagos séf - konyhafőnök
2023. aug. 11. 08:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Mostmár végképp nem értem...

Tőle hallottatok "nem sok jót"?

Akkor miért akartok egyáltalán odamenni?

2023. aug. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Már leírtam több ilyen kérdésnél, de akkor próbáljuk újra, ha nem működik a kereső: biztonsági értelemben véve nincs olyan, hogy Mexikó. A Yucatán-félsziget Európa legbiztonságosabb helyeivel van egy szinten, Sinaloaban meg vannak olyan részek, amelyek nem jelentősen jobbak, mint mondjuk Haiti.
2023. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Halottunk rosszakat de Rácz Jenőtől csak jókat. Ott lesz a nászútunk nemsokára indulunk
2023. aug. 11. 17:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Dél és Közép Amerikáról (de mondhatnám a világot is) azt érdemes tudni, amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. Mexikóban és például Peruban is teljesen biztonságban éreztem magam. És élveztem nagyon.

DE

Pontosan megmondják, melyik vidékeket érdemes elkerülni. Néha a napszakot is. Ezt nagyon érdemes betartani. Egye (ritka) turista látványosságokhoz nem árt társaságban menni, vagy idegenvezetővel. Ezt is meg lehet tudni. A helyiek rendkívül barátságosak, az árusok néha szemtelennek vagy erőszakosnak tűnnek. De nem azok, csak ebből élnek, viszont megértik ha nem kívánsz venni. Néhány higiéniai szokást jó betartani, főleg mert eltérő ételeket például egy kényesebb szervezet nem fogad el. Nem érdemes ellentmondani, hatékonyabb kitérni, ha szükséges.

2023. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!