Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Brazliai utazásnál. Hogy is...

Brazliai utazásnál. Hogy is megy ez?

Figyelt kérdés

megyünk januér 16.-án brazíliaába. át kell szállnunk lisszabonban, de majdnem egy nap a várási idő, és ki is visznek a hotelbe transzferrel.


ki kell vennünk az összes csomagot, vagy azt majd csak Brazilban kapjuk meg???


2010. okt. 20. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a legitarsosagtol kell megkerdezned. Altalaban: Ha ugyanazzal a legitarsosaggal mesz akkor nem kell kicheckolnod a csomagodat, ha massal akkor ALtalaban igen. Ez nem mindig van igy mivel bizonyos legitarsosagok szorosan egyutt dolgoznak (pl New Zealand Air es Quantas). Egyebkent ajanlom, hogy a carryonba csomagolj be 2 nap vesz ruhat mivel, neha bizony elvesznek a borondok (nekem pont braziliaban tunt el egy napig) es jo ha van pot ruhad amig a borondot megkapod vagy bevasarolsz...
2010. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi, megkérdeztük, és nem kell kiszedni a csonagot, csak Fortaleza-ban.


amúgy a TAP Top Air Portugalia-val megyünk.

az a legolcsóbb, és az olcsók közt a legjobb is.

2010. okt. 21. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,


en repultem a TAP Portugalal (Amely egyebkent Transportes Aéreos Portugueses) Mozambikba es teljesen normalis legitarsosag kb a Lufthansa szintjen kenyelemben es kiszolgalasban.


Jo utat!!!

2010. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvileg nem kell kivenni a csomagot, de várjátok meg, hátha kiadják, azon a fél órán ne múljon.

Nekem is Brazíliába menet tüntek el a csomagok pont, másfél hét múlva kaptuk meg. :S

2010. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
huhha azért kösuzi.
2010. nov. 2. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!