Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Van a sulimban egy amerikai...

Van a sulimban egy amerikai pályázat, ami ha sikerül, ki lehet jutni egy hónapra Amerikába...Ti hogy döntenétek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék menni..de egyben nem is mert nagyon hiányozna a barátom, szüleim stb...barátommal a közös nyarunkból maradna egy hónap..szóval nagyon döntésképtelen vagyok:/

febr. 7. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Menjél, ne hagyd ki ezt a lehetőséget! Nagy kaland lesz!
febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy döntenék, hogy nem is indulnék a pályázaton, mert nem akarok kimenni Amerikába egy hónapra. :)


"Nagyon szeretnék menni..de egyben nem is mert nagyon hiányozna a barátom, szüleim stb...barátommal a közös nyarunkból maradna egy hónap.."

:D

Akkor nem kell a szüleidre meg a satöbbire fogni, ha végül nem mész, hiszen egyértelmű, hogy a barátod miatt nem mész, ha nem mész.


"szóval nagyon döntésképtelen vagyok:/"

Mennyire barátod a barátod? Milyen terveid vannak vele? Ősszel is a barátod lesz még? És három év múlva? És tíz-húsz év múlva? Mennyire komoly részedről, és mennyire komoly az ő(!) részéről?

febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Párom három hónapra ment ki amerikába. Imádta. Tudod milyen szarul éreztem volna magam ha miattam nem ment volna ki? És nálatok csak egy hónapról van szó, ami azért nem sok idő...
febr. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 honap az semmi, gyorsan elmegy az ido.

En USA-bol szoktam Magyarorszagra menni 2-3 hetre es az olyan keves hogy legkozelebb 1 honapra megyek ha lehetosegem lesz ra.

febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Thunderfairy ***** válasza:
79%
Én mennék. Lehet hogy soha többet nem juthatsz ki sehogyan se többet. El ne szalaszd a lehetőséget.
febr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Sulidban. Rossz hírem van. Még lesz 5-6 barátod mire férjhez mész.

Az az élmény, tapasztalat, kapcsolati tőke, nyelvtudás amit ott megszerzel viszont végigkíséri az életedet. Tudod, ami nem habostorta. Néha érzelmi megrázkódtatásokkal jár...

febr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!