Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Budapestről Canet De Mar-ba?

Budapestről Canet De Mar-ba?

Figyelt kérdés

Hol tudom megnézni a neten átszállásokat és egyéb dolgokat?

Sehol nem találtam semmit :(


2011. márc. 31. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

te a Spanyolországi, katalán Canet de Mar-ra gondolsz????

Mert ha igen egyszerűen megnézed Barcelonát, hogy oda hogy lehet eljutni

onnan meg már közel van


Barcelonába malév gép egy héten négyszer megy, de fapados gép több is van közvetlenül is Pestről Barcelonába

Wizzair

Easy Jet

Malev.hu

ezeken mit nézelődhetsz


szerevezett utak nagyon jók ebbe a térségbe tehát érdemes várni, hogy hátha lesz szervezett út


vonattal a spanyolországon belüli úthoz használd a renfe.es oldalt..menj rá, hogy "Welcome" ott a menetrend kereső

addig meg "bahn.de" ami minden megmond

A leggyorsabb vonattal ha kimész Bécsi átszállás nappal Zürichbe és onnan hétfőn szerdán pénteken van közvetlen éjjeli vonat Barcelónába ahol 48/78 euro csak a helyjegy

ugyanezt meg tudod csinálni, hogy éjszakai vonattal Müncheni és Stuttgarti átszállással kimész Párizsba

ekkor úgy van, hogy 21.05-kor indulsz Pestről és 2 átszállásssal 12.24-re vagy Párizsban

onnan meg szintén közvetlen hálókocsivonattal Barcelónába

barcelona és canet de Mar között meg van vonat


ha repülővel mész ott akkor is vonatozni kell

ez a canet de Mar-i vonat inkább HÉV, tehát az nincs neten azért nem találod



igazából nem írtál le semmit hogy mivel mikor hogyan akarsz menni így nem lehet jól segíteni

2011. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azért kellett volna részletesebben leírnod hogy mivel hogy akarsz menni, mert lehet, hogy nem is arra a Canet de Mar-ra gondolsz amire én

oda írtad, hogy Dél- amerika kategória de ott én nem találtam ilyen nevű települést

2011. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,igen Spanyolországra gondoltam sokat segítettél.
2011. ápr. 4. 11:40
 4/4 anonim válasza:
Ajánlom a Wizz airt! Nincsenek valami hú de kényelmes repülőik, de 2010 telén 8000 Ft-ból oda-vissza megjártam Olaszországot.
2011. ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!