Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Érdemes Chilébe utazni?

Érdemes Chilébe utazni?

Figyelt kérdés
Ha járt ott valaki meséljen róla picit :)
2011. aug. 12. 19:33
 1/5 anonim válasza:
jó kis alagutak vannak ott
2011. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Van itt pár élménybeszámoló:

[link]

2011. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Én két hónapot voltam Chilében és Argentinában, de csak a felét láttam kábé. Itt vannak képek: [link]


Persze lehet sokkal gyorsabban is utazni, és ha mostanában mész, valószínűleg nem oda fogsz menni, ahol én voltam, mert most más a szezon. Én Patagóniában voltam, de oda csak december-március között lehet menni, az északi részekre meg szinte mindig érdemes.


Szóval, gyönyörű, lélegzetelállítóan szép! Menj át Argentínába vagy Peruba is, ha van időd, mert mindegyik egy más világ.


Chilében viszont csak a természeti látnivalókra koncentrálj, a többi nem nagy szám.

2011. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Michael Palin-nel készült egy dokufilm, ahogy vonattal átmennek az Alpokon. Nézd meg, jó kedvcsináló! :)
2011. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Alpoooooooook???


Nem Andok? Az van Chile-ben!

2011. szept. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!