Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Amerikában élő magyarok....

Amerikában élő magyarok. Válaszolnátok?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem,h az ottani iskolákban mikor kezdődik a tanítás,milyen hosszú a nyári szünet és (ha suliba jársz) hogy hívnak? köszi... és sorry,ha rossz a kategória. (:
2011. szept. 6. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Németh István Péter, kicsit később kezdődik, mindig más
2011. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
általában 10 re kel be érnema suliba és nagyon fur csa volt mikor meg érkeztem mert egy ár va szót nem tudtam angolul de ahogy egyre teltaz idö már magátol tanulta aszervezetem az angolt és nagyon furcsa volt azis hogy sokal fejletebeka termek mint magyar országon meg ijes mik meg igen téleg ugyan ojana fojoso meg minden minta filmek ben :)
2011. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hamarabb kezdodik a suli es igen altalaban 10-re kell bemenni. Egyenruha is kötelezo (van 1-2 kivetel). Irj privit ha erdekel meg valami :) szivesen valaszolok ha tudok :D
2015. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!