Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Melyik latin-amerikai országba...

Melyik latin-amerikai országba a legérdemesebb kimenni?

Figyelt kérdés
(Értem ezalatt az északabbi területeket is, csak talán ez a témakör fedi leginkább a kérdést. Ezért került ide.)
2011. nov. 27. 10:26
 1/8 kapaferenc válasza:
20%
KOKAIN!!!
2011. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én Brazíliát vagy Mexikót javasolnám. Ezen államok gazdasága viszonylag erős (legalábbis a többi latin-amerikai országéhoz képest). Így könnyebben elhelyezkedni, munkát találni. Ha csak kultúrális szempontból nézném, akkor én biztosan Mexikót választanám. Imádom a hispán kultúrát!:-)
2011. nov. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
pardon ...könnyebben lehet elhelyezkedni... (előző voltam)
2011. nov. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Turisztikai szempontból biztos hogy Peruba.

Turistaként én csak is Dél-Amerikába mennék. (Legalábbis az első 5-6 helyen dél-amerikai országok vannak nálam Latin-Amerikából.

Most már nincs is meg az a nagy előnye Mexikónak hogy fehér embernek biztonságos, mert ma nekünk az egyik legveszélyesebb.

2011. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Uruguay

az egyetlen biztonságosnak mondható ország arrafelé


ha nem akkor Chile, Argentína


Csakis turistaként(inkább szervezettem még Mexikó, Brazília)


pl Perut még szervezett út keretében sem javaslom

2011. nov. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
89%

Olvastam hogy Chile a legbiztonságosabb Latin-Amerikában.

De a Kolumbia pedig nagyon veszélyes

2011. dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt jó régen olvastad. Columbia a durván megerősített állandó amerikai katonai jelenlét miatt rengeteget javult. Drogháborúk és bandák "átkerültek" Mexikóba. Ott űzik a melléküzem ágban az emberrabolás is. Például ha nő vagy és egyedül mászkálsz Mexikóvárosban, akkor szinte biztos hogy bűncselekmény áldozata leszel ott.

Chile romlott, de még mindig jó közbiztonsággal rendelkezik a térségben.

Uruguay ugyan szép de mit akasz ott megnézni Montevideot és San Joset? Mert tény szépek, de azért átkelni az óceánon hogy egy város és egy kisvárost megnézz. Én például Latin-Amerikai körutazáson voltam ott, és nem bántam hogy csak kettő és egy napot voltam ott az utazással együtt, mert volt utána érdekesebb hely is. De szép hely az tény és ott is kedvesek az emberek.

2011. dec. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Egy Dél-Amerikát beutazó magyar blogja, aki éppen az utazása felénél jár.

Nekem ami nagyon tetszene a közép-amerikai térség, benne Kubával és a sok kis állammal.

Szerintem azoknak a hangulata páratlan.

2012. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!