Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hogyan van ez Los Angelesben?

Hogyan van ez Los Angelesben?

Figyelt kérdés

Utána olvastam már pár dolognak, de kellene egy kis segítség! El szeretnék jutni Hollywood Hillsbe megnézzi a hollywood felíratott, Los Angeles központjába vagy valahol Hollywood részén szeretnék foglalni szállodát, 2 fő részére/6éjszakára. Lehetőleg olcsót!

Hogyan van a taxi ára?

Mennyi a metrójegy és az honét-hova visz?

Valami olcsó repülőjegy? oda-vissza Magyarországról?

Nevezetes látnivalók?

Olcsó szupermarketek, éttermek, ruhaboltok?

Sztárok házai?

18 évesen felnőttnek számítok Amerikában?

Mennyi a repülő balesetek száma? Félek, hogy lezuhannánk.. :( stb.


2012. jan. 8. 11:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Minden kérdésedre nem tudok sajnos válaszolni, de mivel én is épp most tervezek egy amerikai utat (többek között LA-be is), ezért utána néztem pár dolognak. Leírom, hogy eddig mire jutottam, és persze én is várom a további ötleteket, információkat. :)


Először is: nagyon-nagyon elenyésző a repülőbalesetek száma, ettől ne félj! Persze én is tartok a hosszú úttól, nem nagyon szeretek repülni, úgyhogy megértelek, de tényleg ne aggódj miatta, nem lesz gond!! :)

18 évesen ott még nem számítasz nagykorúnak, pl. alkohollal nem szolgálnak ki 21 éven aluliakat kinn. Nem mondtad, hogy az, akivel mennél, mennyi idős. Ha ő is kiskorúnak számít kinn, akkor nem kizárt, hogy kell majd szülői papírt vinnetek magatokkal. Azt tanácsolom, hogy erről érdeklődjetek a Követségen vagy egy utazási irodában, a biztonság kedvéért.

A látnivalók: én kinéztem magamnak Disneyland-et Anaheimben, tudtommal oda busz megy, de ennek még pontosabban utána nézek majd. [link]

Ezen kívül ott van a Universal Studio-s, ott szintén egész napos programok, idegenvezetések vannak, különféle lehetőségekkel. [link] Ha jól emlékszem, ezen a programon belül van lehetőség a hírességek házához is elmenni.

Warner Bros Studios: [link] itt túrákat találtam, amin pár óra alatt végigvisznek a területen, idegenvezetéssel.

Vannak színházak, híres musicalekkel is, ha esetleg az érdekelne.

[link] itt a különféle parkokat írja le, van köztük mindenféle "water park" is, gondolom strandolni, meg delfinshow, meg ilyesmi. :)

A repjegyek ára nagyon drasztikusan változó, nagymértékben függ pl. attól, hogy mikor akartok menni. Egy utazási irodában biztosan megtalálják a legkedvezőbbet nektek. :)

Remélem, tudtam kicsit segíteni, még, ha nem is minden kérdésedre tudtam sajnos válaszolni.

2012. jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! :)

Hát akivel megyek majd ő is 18 éves!

2012. jan. 8. 13:46
 3/17 A kérdező kommentje:
Ügyebár kell még Amerikába vízum? Hogyan, hol kell intézni és mennyi? Személyi igazolvánnyal lehet menni, vagy útlevél kell?
2012. jan. 8. 13:48
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
Ennyi ésszel el ne indulj!
2012. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kell valami oltás? Vagy valami más? Egyéb?
2012. jan. 8. 13:53
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem ma fogok indulni! Majd nyáron! Addig szeretnék mindent, időben megtudni!!
2012. jan. 8. 13:53
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi az a pár dolog, aminek utána olvastál, mert láthatólag az alap dolgokkal sem vagy tisztában?! Mennyi pénzt szántál az egészre?
2012. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ESTA kell, 14 dollár illetékkel - amennyiben az újfajta, bordó útleveled van - írtam személyes üzenetet is. :)

Ne foglalkozz a beszólogatókkal, én is feltettem itt tegnap egy kérdést az amerikai úttal kapcsolatban, engem ugyanígy leszóltak...

2012. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hollywoodba és LA központjába olcsó szállodát? :D Jóhogy nem Beverly Hills-be akarsz. Sok sikert a kereséshez...
2012. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem beszólogatás, de 18 éves és nem tudja hogy csak útlevéllel lehet utazni az USA-ba? Akkor tényleg minek nézett utána?
2012. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!