Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Nincs kedved Peruba utazni?

Nincs kedved Peruba utazni?

Figyelt kérdés

Három hónapig végezhetsz önkéntes munkát ebben a csodálatos országban, ahova talán egyébként sohasem jutnál el.


[link]


2012. jan. 28. 14:39
1 2
 1/16 anonim válasza:

De van, csak nem beszélek spanyolul, és kiutazni sem lenne pénzem.


Ha neked ez nem okoz gondot, szerintem menj :) Én, ha tudnék menni, akkor is mennék, ha "egyedül" kéne belevágnom, ott úgyis biztos hamar össze lehet ismerkedni a többi önkéntessel.

2012. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jó lenne, de csak a repjegy jelenleg hathavi jövedelmem teszi ki. Plusz spanyolul meg kéne tanulni, bár az nem gond, egy hónap alatt alapfokra simán el lehet jutni. De az is pénz.
2012. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kösz, nem.
2012. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
ha kifizeted, megyek :D
2012. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Még ingyen se mennék...
2012. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Évek óta vágyakozom ide. Ezért másfél évig spanyolt is tanultam. Csak anyagi akadálya van az utazásnak. Gyönyörű vidék kedves emberekkel. A történelme lenyűgöző.
2012. febr. 4. 21:03
 7/16 Eszter077 ***** válasza:
De van kedvem és megyek is március végén. :)
2012. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Eszter077! Megírnád melyik utazási irodával, mikor, mennyiért? Én nehezített túrákat találtam, amire nem vagyok alkamas. Megkösznöm, ha segítesz.
2012. márc. 5. 16:13
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is gondolkozom hasonlóban, IMÁDOM Dél-Amerikát, főleg Argentínát, Uruguayt és Perut! Spanyolul tudok folyékonyan, szóval a nyelv nem is lenne akadály... lehet úgy egy év múlva szerecsét is próbálok, addig meg még spórolok :)
2012. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Most dolgozni akarsz ott, vagy túrázni? Ha tudsz egy keveset spanyolul (de az se baj, ha nem), és nézelődni szeretnél, akkor inkább magad szervezd, sokkal olcsóbb. Én néhány éve kihoztam fele annyiból, mint egy átlagos utazási iroda, és sokkal több helyen voltam. Ha érdekel egy jó útvonal, írj privátot.

Az önkéntes munkát szervezet szervezi? Azért annak is nézz utána.

2012. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!