Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Valaki tervez-e önkéntes...

Argentinamania kérdése:

Valaki tervez-e önkéntes munkával kimenni a közeljövőben Argentínába?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Én nem, mert éltem kint Argentínában. (Buenos Airesben) De csak azért írok hogy tud, nem olyan könnyű kint önkéntesként dolgozni. Akad önkéntes meló, de addig is valamiből élned kell. A legtöbb önkéntes melóknál a szállás annyira borzalmas hogy az ember nem is mer aludni ott.

Hidd el nekem hogy igencsak mellbevágó a szegénység, a korrupció, a rablás, fosztogatás kint. Gazdag területeken meg nincs szükség önkéntesekre.

Én kint dolgoztam (Jorge Luis Borges) ez még egy elég kulturált hely volt, de pár méterrel arrább volt hogy féltem egyedül végigmenni..(ritkán is közlekedtem egyedül)

2012. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, el is hiszem neked hogy így van. Viszont az a helyzet hogy nagyon szeretnék Dél-Amerikában élni (Argentína tűnik a legjobbnak) és csak az önkéntes munkát látom megoldásnak, mivel nem élnek kint ismerőseim, így nincs kihez mennem... Normális munkát keresni meg itthonról, hát valljuk be, elég lehetetlen... Ezért gondoltam az önkéntes munkára. De ha van bármi más tippje valakinek, bármilyen ötletet szívesen fogadok.:)
2012. nov. 10. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
a www.afs.hu -nak van ilyen menj önkénteskedni külföldre cucca, de ott TE neked kell fizess ezért, de nekem teljes mértékben megérte az ott töltött évemet a pénz -bár én nem önkéntes voltam, hanem cserediák.
2012. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

csak azt látod megoldásnak? Ne határold le így magad, nagyon sok lehetőség van.

De ha valóban komolyan gondolod azt javaslom hogy először fejleszd a nyelvtudásodat és utána menj ki pár hétre nyelvtanfolyamra vagy esetleg munkára mellette. Azt hiszem a bigben.hu -n voltak ilyen lehetőségek

Ha beírod googlebe hogy bigben kiadja

Latin Amerika vonzó, szerintem nem csak Argentína. És ha már pár hetet kint töltöttél pl nyelvtanfolyammal akkor fel tudod mérni milyen lehetőség van munkaügyben meg körbekérdezni..

Van még a couchsurfing lehetőség.

2012. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha nem is Argentínában, de rengeteg Au Pairt keresnek külföldön. Kaphatnál szállást, kaját, jobb helyeken pénzt is egy kis gyerekvigyázásért, takarításért... szabadidőd is lenne 1 kis kikapcsolódásra. Tapasztalatból mondom, hogy ez éri meg a legjobban. a kérdés csak az h mennyire tudod az adott nyelvet
2013. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!