Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Volt már vki innen Kubában?

Volt már vki innen Kubában?

Figyelt kérdés
Mesélne róla? Ha esetleg félt a repülőúttól igazán kitérhetne arra is, hogyan élte túl :). Köszönöm.
2012. dec. 30. 23:20
 1/3 anonim válasza:
Unokatesóm volt, leitta magát előtte és átaludta az utat, vagy esetleg nyugtató/altató de a piálás kellemesebb.
2013. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 canadafan válasza:

Nekem pozitív élményeim voltak, Havannában voltam illetve a Varaderon. Utóbbi szokásos nyaralóhely.

Havanna nagyon klassz - jellemző vonás a város letűnt bája. Biztonságérzetem rendben volt végig.

A repülőút az nem rövid én könyveket vittem anno az útra. Ki lehet bírni, még úgy is, hogy fél az ember a repüléstől. Esetleg 1-2 felest tényleg le lehet nyomni előtte-közben.

2013. jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 peti4000 válasza:

Januar vegen azaz nemreg voltam baratnommel, nagyon szep volt! Cayo Coco szigeten volt a szallodank, de berelt kocsival bementunk a foszigetre is. A varosok kicsit lepukkantak, de a karibi atlaghoz kepest egesz turhetoek. Az egesznek van egy hangulata egyebkent :) nekunk tetszett!


Mivel mar szamtalanszor repultem igy nem felek tole, de az elso elott en is aggodtam :) sokat nem tehettem, de felszallt a gep aztan nehany perc mulva megnyugodtam mert belattam, hogy nincs is mitol parazni.


Mi manchesterbol repultunk mert angliaban elunk, onnan majd 10 ora volt az odaut, vissza nem egesz 8 ora volt.


Udv

2013. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!