Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Costa Ricába szeretnék kiutazn...

Costa Ricába szeretnék kiutazni. Valaki írna nekem erről a helyről?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy szükséges-e vízum, vagy elég csak az útlevél? Kell-e beoltatni magam? Milyenek ott az emberek? Szóval minden érdekelne erről a helyről :)

#utazás #kevándorlás
2013. febr. 3. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szira, ritkán írok ide, de tanácsolom, hogy magad nézz utána a dolgoknak. Pl itt: [link]

[link]

Azért, mert nekem úgy tűnik, hogy elég keveset tudsz az országról, úgy meg nemigen érdemes utazni, hogy még alapdolgok is nagyon homályosak. Azért Costa Rica nem egy közeli ország ami ha nem tetszik akkor hazajösz. Oda elég sok pénz kell, hosszú az út tényleg érdemes előtte neked is tisztában lenni a dolgokkal.

Ide mindenképp menj el: [link] (ha kedveled a lajhárokat :)

2013. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél :)
2013. febr. 3. 18:08
 3/3 topoj válasza:

Szia! Én 2009-ben voltam átutazóban.

San Jose-ban aludtunk meg, egy fél nap volt a városnézés.

Az emberek nagyon kedvesek, segítőkészek. A helyi ételek nagyon finomak feltétlenül kóstold meg!

Az éjszakai életre vigyázni kell, külön felhívták a figyelmet a szállodában. Beutazáshoz nem kell vízum, kilépési illeték viszont van. (nem emlékszek mennyi volt talán 50USD).

Én nem oltattam be magam.

2013. ápr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!