Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Rio de Janeiroba szeretnék...

Rio de Janeiroba szeretnék utazni. Tudtok olyan lehetőségről, hogy olcsón repülőjegyet, illetve szállást hol lehetne keresni/szerezni? Teljesen rövid látogatásra gondoltam,2-3nap. Csak a főbb nevezetességek érdekelnének.

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Minél rövidebb időre mész, annál drágább a repülőjegy. Olyan messzire nem érdemes 2-3 napra menni.


Szállást találsz a www.booking.com-on


Jegyet meg talán a legolcsóbban a www.pelikan.hu-n

2013. febr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, ha már a Föld másik felére mész, legalább 1 hétig legyél ott, sokkal jobban megéri. 2-3 nap nem is elég mindenhez. De ha olcsót akarsz, az a lényeg, hogy ne főszezonban menj, vagyis ne december és április között. Ha nem sürgős, akkor érdemes várni és figyelni, mert szoktak elég nagy leárazások lenni a jegyeknél is.
2013. febr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-3 napra olyan messze???? Csak az ut minimum 1 nap oda és vissza is ennyi. Nagyon megterhelő a szervezetnek. A másik amire kezdenél átállni végre kezdenél magahoz térni az időeltolódás miatt már jöhetnél is haza. Első 1-2 nap nem a legjobb mert tiszta nyomott az ember. Na meg a föbb nevezetteségekrre sem elég a 2-3 nap.
2013. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítségét. Ha már elindulok ilyen útra, nem érdemes szálláson spórolni, ha már ott van az ember érdemes a lehető legtöbb helyet meglátogatni, amelyhez minimum egy teljes hétre szükség lehet. Minimum. :)
2013. febr. 6. 11:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen jól látod, és hidd el a "jetleg" miatt az első 1-2 nap elég nyúzott még az ember. Éjjel fent lenne, nappal aludna stb.
2013. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Repjegyet érdemes itt keresni: www.momondo.com

Semmi esetre nem ajánlom a 2-3 napos utazást. A vámosoknak nehéz lesz elmagyarázni, hogy miért utaztad át a fél világot 2-3 napos turistaút végett. Gyanús lehet nekik, kérdezősködni fognak, legrosszabb esetben még a belépést is megtagadhatják. Természetesen jogod van 2-3 napra kimenni, de általában csak üzletemberek mennek ilyen rövid időre turisták nem. Ilyen dolgokra figyelni szoktak a vámosok, mert nagyon gyanús, hogy az illető csak egy bizonyos dolgot szeretne intézni az országban. Természetesen nem akarlak elriasztani, lehet, hogy simán beengednek, de én legalább egy hétre mennék.

2013. febr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a további segítséget és a véleményeket. Látom, van itt sok tapasztalt utazó. Ezt sajnos magamról nem mondhatom el, még sajnos nem jártam másik kontinensen. Nekem minden vágyam, hogy eljuthassak A Megváltó Krisztus Szoborhoz. Remélem, valami módon sikerülni fog a terv. Köszönöm mégegyszer!
2013. febr. 6. 21:35
 8/8 istvan farkas ***** válasza:
Nem tudom, hogy mar sikerult e kijonnod Rioba, de ha nem akkor irj nekem es en tudok segiteni neked. Husz eve elek rioban. Udv! Istvan
2014. okt. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!