Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Milyen messze vannak egymástól...

Milyen messze vannak egymástól az Amerikai Virgin szigetek és Britt Virgin szigetek?

Figyelt kérdés
Ès melyiknek mi a fővárosa? Melyik a szebb? Nagyobb?

2013. márc. 24. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ott vannak egymás mellett a karibi térségben. A 2 főváros között kb 40 km van légvonalban. Az amerikai virgin szigetek fővárosa Charlotte Amalie a britté pedig Road Town.

Mivel egymáshoz közel vannak ezért a természeti adottságaik is közel azonosak, maximum a kulturális örökség és épitett környezetben lehet eltérés. A szépség pedig mint tudjuk relativ.

2013. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. márc. 25. 22:55
 3/11 anonim válasza:
egy zsibritányira
2013. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Azonosito321 válasza:
51%
Értem én, hogy ez a gyakori kérdések weblap, de mire ezt megkérdezted, meg is tudtad volna nézni és lehet h még plusz infókhoz is jutnál :) Nem kötekedni akartam csak szimplán nem értem. :D Már tudom mit fogok kérdezni ezen az oldalon. Üdv.: Friss felhasználó :D.
2013. ápr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A fene most leoltottál:(
2013. ápr. 5. 20:01
 6/11 Azonosito321 válasza:
Nem értem miért, de ha így érzed akkor elnézést kérek. Kapásból tudok 1 progit ami belevan építve egy böngészőbe tuti h ismered. Ott még a városokat is szemügyre veheted, megtudhatod a 2 közti távolságot, a fővárosok neveit.
2013. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek hogy telóról voltam és nem nyitotta meg azt a programot :(
2013. ápr. 7. 13:17
 8/11 Azonosito321 válasza:

Ha ezt meg tudod nyitni akkor azt is xd írtam is hogy egy böngészőbe ültetett programról van szó. Több eséllyel tudod azt megnyitni mint a gyk t!

Mind1 igazából nem veszekedni akartam mint azt az első üzenetemnél is leírtam. Nem értem mi ez az oltás kifejezés használat, mikor semmi köze nem volt hozzá!! Én ezzel csak jót akartam! Úgy veszem észre te szimplán csak kötekedni akarsz. Folytasd ha gondolod, innentől lesz*rom.

2013. ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tedd azt :)
2013. ápr. 7. 23:02
 10/11 anonim válasza:
Elnézést, de nagyon szúrja a szemem: brit és nem britt
2013. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!