Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Dezső vagyok! Nővérem kint...

Dezső1030 kérdése:

Dezső vagyok! Nővérem kint él! Befizettek 600 dollárt a vizumért valamint 2 hét mulva 700 at az ottartozkodási (letelepedési) engedélyért! Amit lehet megfognak sürgetni! Mennyi idő a megkapás?

Figyelt kérdés
a kérdésem az hogy meddig tart sürgetés és sürgetés nélük a két papir megkapása? valamint lehet az hogy magához vegyel mint eltartottat és végéeg kint maradhassak? ő 34 éves én pedig 20!???

#Kanada #Toronto #letelepedés testvérnél
2013. jún. 10. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor a nővéred jól át lett b*szva, ezek az engedélyek nem pénzért járnak.
2013. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

dejó, már az Utazás kategóriába is beszabadultak a 14 éves trollmesterek.


[link]

2013. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

második igazad van :)

És ezeket az okmányokat/iratokat nem pénzért adják.

UI.:Kanada nem Dél-Amerikában van.

2013. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nővérem mondta hogy pénzbe kerül a letelepedési papírhoz való papírok beadása 700 dollár és ezután kaphatja meg! de lehet sürgetni is ami plussz pénz ezt ő gondolom jobban tudja mivel kint él! na de a legföbb kérdés ! ha megkapja a letelepedésit akkor mehetek e hozzá ugy hogy ő vállalja az eltartásom/szponzorlásom és ezáltal maradhatok e ott torontoban vele?
2013. jún. 10. 15:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kaptok meg semmilyen engedelyt, mivel atvertek titeket. Ezeket nem penzert adjak...raadasul ilyen ertelmi szinvonallal jobb is, ha nem mesz kulfoldre. Konyorgom meg magyarul sem tudsz rendesen, hogy allnad meg a helyed egy idegen orszagban idegen nyelven? A segelyhez szukseges papirok intezese sem menne, mert gondolom arra jatszotok hosszu tavon.
2013. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ezt ő gondolom jobban tudja mivel kint él - akkor miert nem tole kerdezed kisokos?
2013. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Eszter077 ***** válasza:
100%
Szerbusz Dezső, én Gizike vagyok. Kanada Észak-Amerikában van. Sokszor csókollak.
2013. jún. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Tejóég XD ha jobban tudja kérdezd meg tőle xD okoska xD egyébként télleg nem adnak pénzért okiratokat! jól átvertek titeket pff
2013. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kanada van Dél-Amerikában is !! A kolumbiai Bogota város egyik prosti-negyedét hívják így.
2013. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En 2004 aprilisaban adtam be egy csaladtagnak (egyenesagi) a papirjait,es 2012 majusaban kapta meg az engedelyt. Surgetni nem lehet....
2013. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!