Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Braziliaban elok vagy ott...

Braziliaban elok vagy ott jart magyarok?

Figyelt kérdés
Aki jart vagy elt mar ott milyen tanacsokat adna hova erdemesebb utazni Rio vagy az Amazonas kornyekere? Tenyleg olyan veszelyes hely?
2014. júl. 14. 12:55
 1/4 anonim válasza:
100%

Rokonom volt kint. A veszélyről tudok csak nyilatkozni.

Olyanok élnek ott akik képesek egy darab damillal és a végére kötött borotvapengével gyilkolni.

Továbbá az amazonas környéke igen szegény és lerína rólad/rólatok, hogy nem helyiek vagytok így már is potenciális célpontok vagytok a rablók számára.

Rio-ban sem mernék elmenni a szegényebb városrészre. De inkább Rio-ba mennék ha választani kéne.

2014. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A rokonod merre elt? Nem terveztem szegenyebb helyekre menni csak a latvanyossagok, nevezetessegek erdekelnek. En is olvastam kozben hogy eleg veszelyes igy valami biztonsagosabb uticelt fogok keresni.
2014. júl. 17. 21:46
 3/4 anonim válasza:
Én az Amazonasra mentem egy-hétre.
2014. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én múlt héten voltam, ma már Bolíviában vagyok. A pasim apja brazil, tehát ha vele vagyunk nincs baj. De nem csípik a fehéreket kint.
2014. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!