Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Uruguay mennyire biztonságos...

Uruguay mennyire biztonságos ország? És hogyan lehet letelepedési engedélyt kapni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy Dél-Amerika legbiztonságosabb országa és,hogy a közbiztonság olyan mint itthon. Ez igaz?
2015. szept. 18. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát arrafelé dúl a drogháború - azon belül, lehet, hogy a "legbiztonságosabb", de kérdés, hogy ez a relativitás mit jelent?
2015. szept. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
92%
Hol laksz? Semennyire se magyar se olasz se sehol. A mai világban nincs biztonság! Ezt jó ha megjegyzed!
2015. szept. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Erősen kamuszagu kérdésnek érzem.

Elmeséled nekünk, miért épp Uruguaj? Elmeséled, hány éves vagy, és melyik szakmunkásképzőben tanultad a spanyolt?

2015. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
mi kamu előző, csak érdeklődik, egy szóval nem mondta, hogy csomagol:D
2015. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

olyanok írjanak,akik tudnak is valamit az országról,mert ez így nem túl informatív.

Egyébként 38 éves nő vagyok,főiskolára jártam és az ország neve nem Uruguaj hanem Uruguay.

2015. szept. 19. 10:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyakori kérdésekhez a kérdésed kicsit túl exotikus... Amúgy meg:


[link]

2015. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam hátha jár erre valaki aki járt ott...

Ezt a konzuli oldalt én is olvastam,köszi,de itt csak a beutazási feltételekről írnak,arról nem,hogy mi kell a letelepedéshez.

2015. szept. 19. 22:25
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom, mennyire beszelsz angolul. Ez az oldal amerikaiak szamara keszult, de azt hiszem,talasz benne amit keresel:


[link]

2015. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,jó lesz.
2015. szept. 23. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!