Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Dél-Amerika melyik részét...

Dél-Amerika melyik részét ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nagyon rég óta vonz Amerikának az a része szeretnék is ki költözni de nem nagyon vagyok tisztába az ottani visszonyokkal.

Egy ország van ammi évek óta nagyon vonz az pedig Kolumbia de kezdek bizonytalan lenni hogy jó ötlet lenne oda költözni.Sok csúnya dolgot olvastam róla aminek nem tudom hogy mennyi a valóság alapja.

Azt szeretném meg tudni hogy Kolumbia tényleg olyan rossz mint mondják ? Ha igen akkor melyik másik délamerikai országot ajánlanátok még ?



2017. dec. 25. 20:51
 1/9 D. Brasco ***** válasza:
58%
Del amerikaban az egyetlen normalis orszag chile!Mason kar is gondolkoznod!Foleg kolumbian!
2017. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Le írnad nekem hogy miért is csak Chile az egyetlen normális ország Dél Amerikában?
2017. dec. 25. 21:39
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Kolombia egy fejlodo egyre biztonsagosabb orszag. Amugy meg Chile, Argentina, Uruguay mind ok. De en Peruban is el tudnam kepzelni az eletemet.
2017. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
btw, az ugye megvan hogy latin amerikaban nem beszelnek angolul csak spanyolul (Brazilai kivetel)
2017. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Teljesen tisztába vagyok benne hogy latin Amerikában nem beszélnek angolul legalább is nem sokan és a saját országukba nem szólnak hozzád csak a saját nyelvükön.
2017. dec. 25. 23:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem Del-Amerika, "csak" Kozep-Amerika, de szerintem jo ott elni (tobb ismeros lakik ott, magyarok is, nem magyarok is): Belize.

Hivatalos nyelv angol (de elismert nyelv a spanyol is), a GDP ~4700 (Magyarorszag 12200), jobboldali kozlekedes, nem egy agyonzsufolt orszag, tropusi eghajlat (sajnos idonkent egy-egy hurrikan atrendezi a tajat, de nem tul gyakran), 1 Belize dollar = 130 HUF, a lakossag 70%-a katolikus vagy protestans. Gazdag a Maya kultura nyomaiban, pl. piramisok stb. Ellene szol, hogy viszonylag magas az emberolesek szama (kabitoszer stb), de kb fele a hondurasi vagy salvadori szamnak. Havi kb 1500 dollarbol jol meg lehet elni (ahogy az ismerosok mondjak), ebben benne van egy csaladi haz berlese, a kocsi, a kaja is.

Magyarok hasznaljak Belizet penzmosasra, offshore cegeik vannak ott stb. Sok mas orszagbeli nyugdijas koltozik oda eletuk utolso 30-40 evet ott tolteni :)

2017. dec. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
41%
Lehet lehurrogni, de én nem mennék most Dél-Amerikába. Szerintem nem biztonságos, én legalábbis nem érzem annak, de ha mindenképpen mennél, szerintem Argentina
2017. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én Brazíliát ajánlom. Az utóbbi években marha sokat fejlődött, mint gazdaság, mint közbiztonság. Természetesen ,az alapvető törvényeket itt is be kell tartanod.

Csodálatos tengerpartokkal,nőkkel,kulturával van ellátva.

A Kolumbiáról alkottot közsztereotípiát legyőzni csak úgy tudod, ha ellátogatsz oda... Ne félj... Dél Amerika nem a Pokol földi hasonmása....

2018. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csakis Chile...viszont ott is meg kell gondolni, Santiago nekem nagyon nem jött be, az északi rész egy nagy büdös puszta, ami viszont nekem nagyon tetszett az a tóvidék. Gyönyörű természet, elfogadható időjárás, a régiót főleg németek és svájciak kolonizálták, ergo messze nem olyan kaotikus mint máshol dél-amerikában. Szívesen laknék ott.
2018. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!